Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå Replay jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans från Replay med snygga slitningar och klassiska fem fickor. Jeansen har slim  passform, raka ben och detaljerade sömmar. Märkespatch bak i midjan.  Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Replay blå jeans med slitning - Snygga blå jeans från Replay i slitning på ena benet. Jeansen har en ljus tvätt med snygga replay detaljer w31 L34
Replay Jondrill blå jeans med slitningar - Säljer ett par Replay Jondrill jeans i blå tvätt med snygga slitningar och lätt distressed look. Jeansen har klassisk femficksdesign, smal passform och läderpatch bak i midjan. Perfekta för dig som gillar en modern och avslappnad stil.
Blå Replay jeans med slitningar - Säljer ett par blå Replay jeans med snygga slitningar och distressed detaljer. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal passform och raka ben. Materialet är mjukt och stretchigt för extra komfort. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look. Hör av er om ni har några frågor eller funderingar!
Blå replay jeans med slitningar - Säljer ett par blå skinny jeans med coola slitningar och tvättade detaljer. Jeansen är ifrån replay och modell anbass. Storlek 29 w och 32 l. Hör av er vid frågor. Lagat håll i båda fickorna fram
Replay Anbass blå jeans med slitningar - Snygga blå Replay Anbass jeans med slitna detaljer och klassisk femficksdesign. Jeansen har en slim fit passform och är tillverkade i mjukt denim med coola slitningar på framsidan. Perfekt för dig som gillar en elegant grish stil.
Blå Replay jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans från Replay med coola slitningar och trasiga detaljer på benen. Jeansen har klassisk femficksdesign, smal passform och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Blå Replay jeans med slitningar - Säljer ett par blåa jeans från Replay. Skick: 9/10, knappt använda. Väldigt snygg design. Vid frågor skriv till mig. Pris kan diskuteras.
Blå Replay jeans med slitningar
Blå Replay jeans med slitningar - 0 Blå Replay jeans med slitningar - 1 Blå Replay jeans med slitningar - 2

Blå Replay jeans med slitningar

Storlek: 32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par blå Replay jeans age 05 med snygga slitningar och klassiska fem fickor. Jeansen har raka ben och coola detaljer som kontrastsömmar och läderpatch bak. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men trendig look.

Axelsson
Axelsson
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Såå snygga vita vida jeans från Zara🩵🩵lågmidjade. Tyvärr har dragkedjan gått sönder men det går säkert att fixa och slitningar längst ner på jeansen
Mörkblå jeans  - Mörkblå jeand från GUESS i storlek S
Ljusblå bootcut jeans med rå kant - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och rå, fransig kant nedtill. Klassisk femficksmodell med knappgylf och bälteshällor. Jeansen har en avslappnad vibe och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar vintagekänsla och en chill look.
Zigzag bootcut byxor kappahl - Slutsålda! Snygga bootcut byxor med zigzag-mönster. Aldrig använda och har prislapp kvar! Byxorna är slutsålda i alla storlekar och är väldigt eftertraktade! Storlek 170 men passar s (stretchigt material) Kan skicka egna bilder ifall de önskas hör av er vid frågor och funderingar!❤️🤗💖
Lågmidjade utsvänga jeans - Lowwaist bootcut jeans från Amisu. Står ingen storlek men har för mig att det är storlek 34. Midja 36cm, innerbenslängd 80cm och grenen är 20cm.                                De är slitna längst ner baksida (se bild 2) annars i fint skick. Hör av dig vid frågor. ❤️
Victoria Beckham blå jeans med broderi - Säljer dessa snygga blå jeans från Victoria Beckham med raka ben och broderade kronor på bakfickorna. Klassisk femficksmodell och midja med knapp. Perfekt för dig som gillar detaljer och streetstil. Se sista bilden för slitskador!! Säljer för att de ej kommer till användning