Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita jeans - Säljer dessa vita jeans från HM i storlek 38. De är highwaist och straight. Har använt de fåtal gånger. Skriv vid frågor.
Vita jeans - Snygga vita jeansbyxor med normal passform och låg midja (H&Ms slutsålda 90s baggy low). Perfekta för en stilren look. De har klassisk femficksdesign och knappar framtill.
Vita jeans - Säljer nu mina vita jeans som endast är använda 1 gång😳. Byxorna är i stl 38, köpta från hm i nypris 300 kr. Skriv för mer info
Vita jeans  - Snygga jeans. Tyvärr blivit för korta🫡 Är 171cm och går precis till ankeln på mig
Vita jeans  - Säljer dessa vita byxor från Hm som jag använt 2 gånger, som nya utan skador. De har slits på båda benen längst ner
Vita jeans - Säljer dessa vita jeans då jag aldrig riktigt använt dom
Vita jeans - Säljer vita byxor eftersom dom var för stora på mig. Prislappen sitter fortfarande kvar men dom har en liten fläck längst ner. Byxorna har en midjemått på 86 cm och en längd på 165 cm
Vita jeans
Vita jeans  - 89 Vita jeans  - 90

Vita jeans

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett vita breda jeans. Använda typ två gånger så i bra skick. Kan mötas i stockholm eller frakta:)

Ilse
Ilse
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.