Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vida byxor  - Supersnygga byxor helt nya, säljer då de var för långa på mig💓
Vida byxor - Säljer ett par super coola svarta reflade vida byxor från H&M Divided i storlek XS. Byxorna har en bred passform med struktur i tyget och snörning i midjan. Materialet är mestadels polyester med lite elastan för stretch. Perfekta för dig som gillar bekväma och trendiga byxor. I nyskick, endast använda två gånger. Innerbenslängd: 78cm. Nypris: 200kr. Säljer för: 80kr!
Svarta vida byxor - Mycket bra skick och inga defekter. Säljer pga jag inte använder de längre
Svarta vida byxor - Säljer ett par svarta byxor med loose passform. Perfekta för en avslappnad stil.
Vida tunna byxor  - Fint skick.
Svarta vida byxor - Säljer ett par svarta byxor med vid passform och hög midja. Byxorna har en enkel och stilren design utan synliga detaljer och passar perfekt till en avslappnad look.
Vida byxor
Vida byxor - 89 Vida byxor - 90

Vida byxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fantastiska vida byxor med hög midja från Miss Slefridges. Älskar dessa men de är för små för mig 💔

SBW
SBW
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.