
Vinröda manchesterbyxor bootcut
820 SEK
Säljer dessa gamla vintage jeans jag hitta i mammas garderob från när hon var yngre!! Sjukt snygga och sjukt Lågmidjade. Har ett ”refflat” material. Kollar men generellt byxor från hemsidan så ligger de mellan 1100-1700kr därav kommer jag att sälja dessa för 820kr då de e vintage men ett par byxor som e sjukt svåra att få tag i. Dom är i storleken 38 men jag skulle säga att det är en 36. Materialet på dom e mjukt och de har lite stretch i sig.
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.