Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Elvira Martinsson
 ♡Beiga jeans♡ - Fina högmidjade beiga jeans från Pull & Bear 🩷Går ner lite över fötterna på mig som är 164. Säljer då dem är för små i midjan.  Skriv för bilder eller om du har frågor! 🩷
34/36
♡Beiga jeans♡
125 SEK
Nour
Fluffiga byxor - helt nyköpta med ett mycket kosigt material
misscosy US4
Fluffiga byxor
180 SEK
Abigail 🧡🦊
Zara Jumpsuit ♡ - Säljer hel ny jumpsuit från Zara  ♡ -Den kommer med en snygg bälte.  ♡ -Den formar kroppen så fin!   (Kostade 559kr men jag säljer för 300).
Zara 36
Zara Jumpsuit ♡
300 SEK
Michaela
Byxa å linne ♡ - Säljer dessa girly cargo byxor och gulligt linne från ROMWE. Byxorna är 40/42, men mindre i storlek. Min midja är xs/small och underdel medium. Dessa sitter som en smäck, lite baggy i midjan men OK. Linnet är small. Säljs separat om ni vill. NYSKICK.
Romwe S-L
Byxa å linne ♡
200 SEK
Michelle Romero
Byxor - Fina byxor från bikbok, fint skick och inga defekter☺️
S
Byxor
180 SEK
Stellss
Byxor  - Så sköna och snygga byxor från ginatricot!
S
Byxor
50 SEK
Raylas closet
Byxor  - Swim shorts ❤️‍🔥
Edhardy 38
Byxor
300 SEK
Emily🦋
Byxor - Säljer nu dessa randiga/rutiga byxorna med knyte från SHEIN. De är ganska töjbara så skulle säga att de passar en S eller M också. Beror på hur man vill att de sitter. Använda en gång så i nyskick! Hör av er vid frågor🫶🏼
Shein XS
Byxor
50 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play