Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans - De är bara andvända 1 gång. Mid/high waist/ flare.💕 Köpta för 300 kr. De är bagie vita. S/M i storlek.
Helt nya jeans  - Helt nya vita jeans
Jeans - Ett par jättefina jeans ifrån H&M i ett jättefint skick
Jeans - Fint skick, använda fåtal gånger.
Jeans  - Stentvättade jeans med hål lite här och där. Ser söndriga ut, men har hört att de ska se ut så här.  Boyfriend, Low waist & Denim.
Jeans - Vita sommarjeans.  Djur- och rökfritt hem.  Som nya.
Jeans - Baggy jeans med vida ben✨ Knappt använd. Super fint skick! ⭐️ Modellen är 169cm lång.
Jeans - Vita jeans från HM! Inte används på ett bra tag
Jeans
Jeans  - 89 Jeans  - 90 Jeans  - 91

Jeans

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Vita

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vida jeans i en beige färg från HM. Använda Max 5 gånger så är i fint skick! Frakt tillkommer! 🤍

Lina
Lina
(55)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga.
True Religon bootcut jeans - Ett par snygga grå-svartajeans med detaljer på fickorna och en bootcut modell. Omkretsen vid midjan: 68cm. Innerbenets längd: 84cm.
VINTAGE LÅGMIDJADE LEVIS  - Säljer ett par super fina jeans som tyvärr var för små efter jag köpt här på Plick! Väldigt lågmidjade med massa slitningar. De har ett litet hår i skrevet men går lätt att sy igen skriv för fler bilder 💕🌟bilderna är lånade från förra ägaren!
Low waist bootcut jeans vinröda  - Säljer ett par jätte snygga low waist och bootcut vinröda jeans från hm. Använda 2 gånger. Går knappt att få tag på. Storlek 34