Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå jeansbyxor från Replay  - Snygga blå jeansbyxor från replay med en klassisk femficksdesign och knappgylf. De har en lätt slitning på ena benet som ger en cool, avslappnad look. Perfekta för en casual stil.
Blå Replay jeansbyxor  - Säljer ett par blå skinny jeans från Replay i klassisk tvätt. Byxorna har fem fickor, dragkedja och knapp framtill samt Replay-logga på fickan. Perfekta för dig som gillar en tight passform och stilren look. Kom dm om ni har några frågor o funderingar🙌🤩
Blå jeansbyxor Replay Roxel - Säljer ett par klassiska blå jeansbyxor från Replay, modell Roxel. Byxorna har fem fickor, bälteshällor och slitna detaljer framtill för en trendig look. Perfekta till vardags och lätta att matcha med olika stilar.
Blå jeansbyxor från Replay - Säljer ett par klassiska blå jeansbyxor från Replay med snygga kontrastsömmar och femficksdesign.GÅR NER I PRIS VID SNABB AFFÄR‼️‼️Jeansen har normal passform och är tillverkade i mjukt jeansmaterial som sitter skönt hela dagen. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
Blå Replay jeansbyxor - Säljer ett par replay jeans färg ljus blå. Säljer replay jeansen pågrund av ej användning, jeansen är i nytt skick fast pris lappen av. Str: w:27 L:32
Blå jeansbyxor från Replay - Säljer ett par klassiska blå jeans från Replay med raka ben och normal passform. Byxorna har fem fickor, dragkedja och knapp framtill samt Replay-logga på bakfickan och läderpatch i midjan.
Blå Replay jeansbyxor - Säljer ett par klassiska blå jeans från Replay med snygga slitningar och femficksmodell. Byxorna har normal passform och raka ben, samt tydliga Replay-detaljer på bakfickan och läderpatch i midjan.
MO_Grisch_Resell

Blå jeansbyxor från Replay

Storlek: 158-164
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par replay jeans. Perfekt till dig som är 155-165cm lång. 9/10 skick nästan aldrig använda.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Vita låga jeans  - Super snygga vita lågmidjade bootcut jeans, midjemått 36 Innerbenslängd 88💝
Blå bootcut jeans med slitningar - Snygga blå jeans med bootcut-modell och slitna detaljer vid knäna. Låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en cool tvätt och är perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Levis - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💕