Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay jeans - Snygga grå jeans från Replay medel anbass. Är stilrena och med en snygg och skön passa form. Finns en liten difekt som man inte ser vid användning. Priset går att diskutera vid snabb affär.
Replay jeans  - Ett par snygga byxor från Replay i storlek W31 L34 i modellen Anbbas
Replay jeans - Replay jeans slimfit. Storlek 32w 34L.
Replay Jeans - Jeansen är i nyskick! Straight fit, Passar perfekt nu till hösten/vintern! 🍁 Tveka inte på att ställa frågor! Retail Price: 1599
Replay jeans - Riktigt feta replay anbass hyperflex jeans i storlek 34/34, säljer då de tyvärr inte passar. De har inga defekter eller skador och om det skulle vara nåt är det bara att skriva om ni har nån fråga eller vill ha någon mer bild.
Replay jeans  - Ett par snygga byxor från Replay i storlek W31 L32 i modellen Anbbas
Replay jeans  - Ett par snygga byxor från Replay i storlek W33 L34 i modellen Max
Replay Jeans
Replay Jeans - 89 Replay Jeans - 90

Replay Jeans

Storlek: 32/32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Gråa

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa sjukt feta replay jeans. Inget spår på användning

Paulmullin
Paulmullin
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
lågmidjade bootcut jeans med hål - Säljer ett par blå jeans från AJ Jeans med stora, trasiga hål på benen och coola slitningar. Byxorna har raka ben, klassiska fickor och beige detaljer vid fickorna. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. ja är 165 o de passar mig perfekt i längden men tror inte dom skulle passa nån över 170
Mjukisbyxor från Nelly  - Mjukusbyxor från Nelly i storlek S, använda en gång 💕
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Levis - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 78cm 💗
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Vita lågmidjade bootcut kostymbyxor - Säljer ett par vita lågmidjade byxor med bootcut-snitt . Byxorna har en rak och lite utsvängd passform nedtill, vilket ger en snygg siluett. Materialet ser ut att vara mjukt och bekvämt, perfekt för en chill och trendig look.
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32