Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Evisu jeans - Skitsnygga evisu jeans. Passar både tjej och kille. Sitter lågmidjade på mig.
evisu jeans - bootcut evisu jeans! säljs på grund av att dom inte riktigt passar o inte används. tveka inte att fråga om mått, fler bilder osv!  det står ”size : 029” dom är förstora för mig som brukar ha 25/26 i waist om dom ska vara tajta. köpte för 799kr
Evisu Jeans  - Evisu jeans, använda. Storlek: midja ca 42cm, längd ca 103cm.
Evisu jeans - Blå Evisu jeans med raka ben och normal passform. Jeansen har tydliga röda broderade detaljer på bakfickorna och traditionell femficksdesign. Tillverkade i robust denim och har på baksidan en grej så man kan dra in midjan.
EVISU JEANS - Tjena, säljer nu mina Evisu jeans i storlek 30/30 pågrund av att dom är lite för stora för mig! Det är regular fit.
Evisu jeans - (Lånad bild, skriv för fler) Coola evisu jeans med tryck där bak
Evisu-jeans - Evisu-jeans från Genes-kollektionen i stl 31R. Givetvis äkta.  Något slitna ”i kanterna” men tyget håller hög kvalitet och det finns ännu mycket liv kvar i dem. Några mindre fläckar från sprayfärg/cement finns.   Nypris över 2500kr. Öppen för bud.
Evisu jeans - Ett par snygga jeans från evisu storlek 30w har av er vid funderingar😁
Evisu Jeans
Evisu Jeans - 89 Evisu Jeans - 90

Evisu Jeans

Storlek: W32 L34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Evisu
Färg: Blå

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena! Säljer nu mina otroligt fina Evisu jeans då de helt enkelt inte kommer till användning längre. Byxorna är i relativt bra skick och det är bara att skriva vid frågor :)

Egill Halldórsson
Egill Halldórsson
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel blå bootcut manchesterbyxor  - Snygga blå manchesterbyxor från Diesel med bootcut passform och låg midja. Byxorna har stora fickor med knappar både fram och bak, samt diskret Diesel-logga på baksidan. Materialet är mjukt och har en cool tvättad look med en gullig ros som knapp! Köp gärna nu!
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer dessa supersnygga lågmidjade, bootcut jeansen T.ank jean. Dom är i storlek M men skulle säga att dom är S/XS. Dom är för små för mig där av snodden. Säg bara till om du vill ha fler bilder eller mer info😊
True Religion blå bootcut jeans - Säljer ett par blå bootcut jeans från True Religion med slitna detaljer och grova revor framtill. Jeansen har låg midja, klassiska fickor med broderad logga och kontrastsömmar. Materialet är jeans med en skön bomullskänsla. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Versace jeans strass rhinestone  - Säljer ett par RARE blå jeans från Versace med låg midja. Baktill finns Versace-loggan i strass/rhinestone som glittrar ⭐️ Inköpta på Plick och bilderna är lånade från förra ägaren, men det är bara att skriva för fler bilder!! Dom passar mig som är ca 165 cm lång. Midjemåttet är ca 85, men det går att dra åt i och med snörning på insidan (bild 3)
Vita bootcut jeans med strass - Snygga lågmidjade jeans från L.A Idol USA med diamant strassdetaljer, passar långa personer men går även klippa upp de☺️💗                  Midjemått: 74cm            Innerbenslängd: 85cm
JÄTTELÅNGMIDJADE jeans Hm - sjukt lågmidjade mörkblå jeans från H&M med bootcut passform. Var egentligen ett par  gravid jenas men klippte av materialet.Jeansen har slitningar och Materialet är stretchigt.Perfekt för dig som gillar en avslappnad stil.
Ultra low bootcut jeans från Gina Tricot - Säljer nu mina snygga ljusblå jeans med ultra låg midja och bootcut-ben från Gina Tricot. Säljer dessa då de är lite för stora i midjan och för långa. De är använda ungefär 4 gånger, så skulle säga att de är som nya. Eftersom att dom är i så pass bra skick och knappt använda, kommer jag inte gå lägre än 200kr😇😇 Skriv för fler bilder!💕
Mjukisbyxor - Säljer dessa supersköna och fina mjukisbyxor från nitted. Använd fåtal gånger.