Freija Fogelkvist

Grå raka jeans från Lager 157

Storlek: XXS
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Lager 157
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

100 SEK

Beskrivning

Grå jeans från Lager 157 med raka ben i storlek xxs. Jag har sytt upp dom så skulle säga att de passar någon som är ca 155cm lång. Jeansen har knäppning med flera silverfärgade knappar och normal passform. Materialet är jeans i bomull och färgen är en snygg, lite urtvättad grå nyans.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Vita låga jeans  - Super snygga vita lågmidjade bootcut jeans, midjemått 36 Innerbenslängd 88💝
gina 14+ jeans - helt slutsålda i S i alla butiker i hela sverige och online, de är i tall och är svarta low rise  med hål och istället flr knappar är det som en knyt grej💗 helt nya med prislapp💞
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Blå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par blå  jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och snygga kontrastsömmar. Jeansen har gul broderad våg på bakfickorna och är tillverkade i slitstarkt denim. Passar dig som gillar en smal siluett och cool tvätt.