Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade jeans  - Ett par såå fina lågmidjade bootcut jeans med snygga detaljer på bakfickorna❤️ inga defekter🥰
Lågmidjade jeans - Snygga lågmidjade jeans i storlek 34, är stretchiga💕
Lågmidjade jeans - Superfina lågmidjade jeans från rock angel!  Midjemått tvärsöver: 40cm Innerbenslängd: 81cm Jag är 161cm för referens💓
Lågmidjade Jeans - lågmidjade jeans i bra skick, säljer pågrund av att de är för stora för mig så har inte kommit till användning 🫶 skriv för fler frågor eller bilder!
Lågmidjade jeans  - Säljer dessa snygga Lågmidjade jeans!✨ i storlek W28 L30
Lågmidjade jeans - As najs lågmidjade jeans jag köpte här på plock som tyvärr va lite stora för mig (bilderna är lånade från hon jag köpte av) midjemått 39 tvärs över och innerbenslängd 84🥰🥰 färgen syns bästa på sista bilden❤️
Lågmidjade jeans - Säljer dessa skit snygga lågmidjade jeans då jag har för många och inte använder de så mycket, bra skick förutom några defekter som längst ner då de är upptrampade och att de andra har lossnat ( kolla bild 4&5) men är jätteenkelt att fixa och inte något man tänker på överlag 💕 midjemått rakt över är 37 cm men har lite stretch, innerbenslängd ca 78 cm och gren mått 17 cm ⭐️skriv privat för mer frågor!!
Lågmidjade jeans - Lågmidjade bootcut jeans från HMs divided avdelning. Slutsålda på hemsidan.
SELLOUT 😎
SELLOUT 😎
Lågmidjade jeans
Lågmidjade jeans - 89 Lågmidjade jeans - 90 Lågmidjade jeans - 91

Lågmidjade jeans

Storlek: W29/34
Kategori: Jeans & Byxor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygga lågmidjade jeans med perfekta passformen från pepe jeans, jätte fint skick och inga defekter. Midjemått 39 Innerbenslängd 84. Skulle passa perfekt någon som är 165💘

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer mina absolut favorit jeans då dom tyvärr är för små! Dom har gått sönder lite på ena låret framtill även mellan benen och lite bak annars är det inget problem på dom💗💗Köpte dom för ca 700kr
Blå topp från hm  - Slutsåld och populär
Low waist bootcut jeans - Jätte snygga lågmidjade bootcut jeans med hål💞💞lite slitna vid fötterna men annars i bra skick💝midjemått=71 cm(w28) och innerbenslängd=86 cm(L34)
Vita bootcut jeans från Junkyard - Säljer ett par vita jeans från Junkyard med klassisk femficksdesign och snygg bootcut-passform. Byxorna har låg midja och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial med en lätt stretch. Perfekta för dig som gillar en clean och fräsch look.
Low bootcut only jeans  - Midjemått: 36cm. Innerbenslängd: 80cm. Storlek 34. (Liten fläck på ena benet samt bredvid ena bakfickan. Aningen slitna benslut.) Kolla in min profil, följ för fler plagg🙌
Ljusblå bootcut jeans med broderi - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har snygga broderade detaljer på bakfickorna och klassisk femficksdesign. Materialet är jeans och de har en riktigt schysst 2000-talsvibe med breda ben och slitningar. Storlek 27!
Ljusblå bootcut jeans låg midja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, knapp och dragkedja framtill samt ljus tvätt. Materialet är jeans och de har en avslappnad, lite loose fit över benen.
Low Waist Gina jeans - Säljer ett par blå low rise flare jeans från Gina Tricot med slitna detaljer och hål vid knäna. Jeansen är från Gina Young 14+ och endast andvända 1 gång