Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis jeans - Köpta för några år sedan men i bra skicka, High waisted men korta i benen. Nypris runt 1000 skulle jag titta på. Tror storleken är 27 men att den är stretchig, passar S/XS
Levis jeans - Levis jeans. Står ingen storlek, men uppskattad 38. Pris är diskuterbart vid snabb affär. 💖Vid frågor skicka pm. Köparen står för frakten. Ansvarar inte för paketet under frakt.
Levis jeans - Säljer mina ljusa Levis jeans. Använda några gånger. Är osäker på storleken men passar en storlek S
Levis jeans - Säljer ett par Levis jeans i okej skick, de har ett litet hål på baksidan, se sista bilden. Det är säkert något som går att sy!
Levis jeans - Jättefina bootcut jeans från Levis. Jeansen är i mycket bra skick och går inte längre att köpa i butik.
Levis jeans  - Levis jeans 515 bootcut. De är i bra skick men liiite slitna längst ned vid fötterna. Hittar inte stolek men passar S/M skulle jag säga. Jag är 167cm som referens. Midjemått 39cm, innerbenslängd 80cm. Hör gärna av er med frågor!
Levis jeans - Blå Levis jeans! Köpte begagnat men passade tyvärr inte mig! Midjemått:38 Innerbenslängd:77
Levis jeans  - Säljer ett par väldigt snygga lågmidjade Levis då de var stora och långa på mig. Står ingen storlek men gissar på 36/38
.

Levis jeans

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superlow bootcut levis jeans knappt använda storlek 27/32

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Jeans - Midjemått: 39cm rakt över, innerbenslängd: 80cm 💕
Blå bootcut jeans Polo Ralph Lauren - Säljer ett par blå bootcut jeans från Polo Jeans Company by Ralph Lauren. Jeansen har slitna detaljer, klassisk femficksmodell och låg midja. Tillverkade i bomull med snyggt tvättad finish och råa kanter nertill. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblå bootcut jeans från Zara - Snygga ljusblå jeans från Zara med bootcut passform och klassisk femficksdesign. Jeansen är tillverkade i mjukt denimtygi som ger en avslappnad vibe. Perfekta att styla med crop tops eller oversized skjortor för en trendig look. Lite upptrampade. Pris kan diskuteras❤️
Vinröda bootcut jeans från Miss Sixty - Säljer ett par vinröda jeans från Miss Sixty i klassisk bootcut-modell. Byxorna har låg midja, fem fickor och snygga detaljer med röda logotaggar. Materialet är mjukt och stretchigt bomullstyg, tillverkade i Italien. Perfekt för dig som gillar retrovibe och färg!
Bootcut jeans från Jane Norman - Ljusblå bootcut jeans från Jane Norman med låg midja och klassiska fem fickor. Snygga slitningar framtill, dubbla knappar i midjan och broderad logga på insidan. Jeansen har en lätt utsvängd passform och är tillverkade i bomull med en skön jeanskänsla.
True Religion bootcut jeans  - W27💓 midjemåttet är 37 cm, innerbenslängden 82 cm
Ljusblå bootcut jeans - Lågmidjade ljusblå jeans i storlek XS-S. Midja: 37x2 cm innerben: 82 cm. Slitning i midjan