Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta bootcut byxor - Säljer ett par svarta bootcut byxor i mycket bra skick. Väldigt sköna och är mycket stretchiga.💕 säljer för de har blivit för korta på mig.
Svarta bootcut byxor - Svarta byxor med bootcut-snitt och klassisk femficksdesign. Byxorna har normal passform och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial med lite stretch. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad stil.
Svarta bootcut byxor från Lindex - Sköna bootcut byxor från Lindex. Låg-midjade och stretchiga, använts en del men märks ändå inte.
Svarta bootcut byxor från Lindex - Svarta byxor från Lindex med bootcut-modell och klassisk femficksdesign. Byxorna har normal passform och är tillverkade i ett mjukt material som ger en snygg siluett. Perfekta för dig som gillar en retrovibe och vill sticka ut lite extra.
Svarta bootcut byxor från Lindex - Svarta bootcut byxor från Lindex i modellen Freja. Byxorna har en normalhög midja och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial med lite stretch. Perfekta för dig som gillar en snygg siluett med utsvängda ben. OBS dom har lite slitningar längst nere vid benen. pris kan diskuteras
Svarta bootcut byxor - Säljer mina om syda byxor då dom inte kommer till användning jag har gjort dom lågmidjade och de har hålt mycket bra man ser inte att de är om syda har även lagt till detaljer på fickorna med textil lim som håller i tvättmaskinen dom är i storleken 158 och är lite korta på mig som är 160/165 men om man är kortare än de så skulle jag säga att dom skulle sitta lagomt utöver att dom är lite korta skulle jag sägga att de sitter som ett par S
Svarta bootcut byxor - Snygga svarta bootcut byxor med hög midja. Perfekta för en stilren look. Byxorna har en klassisk design och passar bra till olika outfits.
Svarta bootcut-byxor från Lindex - Svarta byxor från Lindex med bootcut-passform. Använda få gånger. Klassisk femficksmodell med dragkedja och knapp framtill. Perfekta för en stilren och enkel look. Storlek 152, 37 cm rakt över midjan och innerbenslängd ca 70 cm. (Justerbar midja)
filippabaath
filippabaath
Svarta byxor med bootcut
Svarta byxor med bootcut - 0 Svarta byxor med bootcut - 1 Svarta byxor med bootcut - 2

Svarta byxor med bootcut

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Lindex
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

145 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta byxor med bootcut-stil. De har en normal midja och är perfekta för en trendig look. Passar bra med en enkel topp för en stilren outfit.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Low bootcut only jeans  - Midjemått: 36cm. Innerbenslängd: 80cm. Storlek 34. (Liten fläck på ena benet samt bredvid ena bakfickan. Aningen slitna benslut.) Kolla in min profil, följ för fler plagg🙌
Low waist bootcut jeans - Jätte snygga lågmidjade bootcut jeans med hål💞💞lite slitna vid fötterna men annars i bra skick💝storlek=w28, osäker på längd men passar bra på 165
Low Waist Gina jeans - Säljer ett par blå low rise flare jeans från Gina Tricot med slitna detaljer och hål vid knäna. Jeansen är från Gina Young 14+ och endast andvända 1 gång
Lågmidjade jeans  - Säljer dessa snygga lågmidjade jeans från only. Säljer pga att de inte kommer till användning.
Victoria Beckham bootcut jeans  - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Vigoss Bootcut Jeans - Ett par snygga bootcut, lågmidjade Vigoss jeans i ett fint skick! Innerbenslängd: 76cm💙 midjemått tvärs över: 38cm💙
Levi’s 511 Japanese dry selvedge - Säljer nu dessa riktigt snygga selvedge jeans från Levi’s i modellen 511! Jeansen har sjukt snygga fades och blir bättre och bättre ju mer man använder de😊 W30 L32 ! Skriv vid funderingar📲
Ljusblå Bootcut jeans från Rock Revival - Säljer ett par ljusblå jeans från Rock Revival med bootcut passform. Jeansen har slitna detaljer vid knäna och snygga broderade bakfickor med metallknappar och Rock Revival-plakett.