Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå bootcut jeans med blommigt mönster - Snygga blå jeans med bootcut passform och blommigt mönster på låret. Jeansen har klassisk femficksdesign, dragkedja och knapp framtill.
Ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå lågmidjade bootcut jeans från amisu Jeans. Midjemått: 37 Innerbenslängd: 81
Ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans med bootcut-modell, är inte så använda och har inga defekter! Skriv gärna för fler bilder 🥰 (vid snabba köp säljs de för 600)
Ljusblå bootcut jeans - Säljer dessa ljusblå jeans med bootcut passform i väldigt bra skick!! De är från madlady i storlek 36 med längden regular 🥰jag är 168 för referens!
Bootcut ljusblå jeans - Snygga ljusblå jeans med bootcut passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har hög midja och är tillverkade i mjukt denimtyg som sitter bekvämt. Perfekta för dig som gillar en retro vibe och vill ha ett par jeans som sticker ut.
Ljusblå bootcut jeans - Säljer nu mina ljusblå bootcut jeans från BikBok. Byxorna är köpa i höstas men knappt använda. Storlek S, längd 31 och sitter perfekt på mig som är 163cm. Pris kan diskuteras!🩵
Ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå bootcut jeans med
Ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå midwaist bootcut Jeans från Zara i stl 36. Ca 1cm avklippta på längden men fortfarande för långa för mig! Endast använda 2-3ggr💘
Estelle Lövquist

Ljusblå bootcut jeans med blommigt mönster

Storlek: S / 36
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par ljusblå bootcut jeans med blommigt mönster längs benen. Dom är slitna längst ner så skickar bild på det privat. Jag är 173cm och dom sitter bra och lite långt på mig men dom går att klippa eller vicka upp eftersom blommönstret inte går hela vägen ner! Säljer bara vid bra pris eftersom det är så unika!🩵

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Vita låga jeans  - Super snygga vita lågmidjade bootcut jeans, midjemått 36 Innerbenslängd 88💝
Levis - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💕
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.