Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Flared low waisted jeans - Säljer dessa low waisted flared jeans från H&M! Bilderna är mina💙 Skriv om du har frågor/funderingar!
Flared low jeans - Säljer dessa jättesnygga lågmidjade jeans. Inga stora defekter än de på bilden, annars är de i superbra skick.
Low waisted jeans  - I superbra skick, passar storleken 24/32. Tryck på köp nu.
Low waisted jeans  - Säljer mina supersnygga low waisted jeans pga att de inte passade🥲 köpte dom här på Plick. Ena knappen saknas men det är ingenting som märks. Annars är de i jättebra skick. De passar på alla som är  mellan 158-172. Beroende på preferens vid passform💘
Low/mid waisted jeans - Mycket bra skick! Nästan aldrig använda
Flared Low Jeans - Säljer dessa jeansen från h&m som nästan alltid är slutsålda i storlek 34. Endast använd ett par gånger och skicket är som nytt, inga tecken på användning!
Low waisted jeans - Säljer ett par snygga jeans i så snygg tvätt med röda detaljer 🫶🏼Säljer för att de inte passade, bla för långa i benen 😊köptes hör på Plick, aldrig använda av mig. (Lånade bilder) Köpta för 400kr ❤️‍🔥
Low waisted jeans - Low waisted bootcut mörkblåa  jeans från Gina. Köpta på Plick men var för korta så därför säljer jag de. Ser skinny ut men de är bootcut.
Aura💘🐆

Low waisted flared jeans

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Marinblåa

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fett snygga Low waisted jeans som är i braskick, säljer eftersom de var för små för mig och jag är lite osäker över storleken men jag tror de e ungefär nåt mellan 34,35 cm i midjemått och runt 75 cm i längden 💕 finns liten defekt sista bilden ❤️

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Jeans true religon  - Aldrig använda❣️skriv om ni har några frågor❣️
Blå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par blå  jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och snygga kontrastsömmar. Jeansen har gul broderad våg på bakfickorna och är tillverkade i slitstarkt denim. Passar dig som gillar en smal siluett och cool tvätt.
Vintage Levis jeans - Sjukt feta vintage Levis bootcut jeans. Dessa har en riktigt fet tvätt och passformen e perfekt. Inga defekter alls, dessa är fläckfria. Priset kan diskuteras men inga skambud, hörs.