Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ltb jeans valerie - Utsvängda och lågmidjade ltb jeans i modellen ”valerie”💕Storlek 25X36. De är för långa för mig, men passar perfekt för någon som är längre än 172 ungefär!💕
LTB valerie jeans - Ljusblå valerie jeans från LTB. De är bootcut med väldigt låg midja. Säljer då de inte passar mig. Knappt använda så i super fint skick utan defekter. Storlek 24/30.
Ltb valerie jeans - Så snygga lågmidjade ltb jeans i modellen valerie💕🩷
 LTB valerie jeans!! - Jätte Snygga blå jeans från LTB!! Dem är i modellen valerie och snyggt slitna🥰dem har slitage i grenen men inget hål.  pris kan diskuteras, skriv för bild på!!❣️❣️
Ltb valerie jeans - Ltb jeans i bra skick säljer för dom e för stora för mig
Jeans valerie LTB - Säljer ett par blå bootcut jeans från LTB med slitna detaljer och snygga slitningar på benen. Jeansen har låg midja, klassiska fem fickor och kontrastsömmar. Materialet är jeans med en skön stretch och passformen är loose med bootcut nedtill.
Ltb jeans valerie - ljusblåa Ltb jeans i valerie, storlek 29 längd:34 Världens minsta hål vid bakfickan Lite fläck på låret men har inte ens försökt att tvätta bort ( har bild)
Sell

LTB jeans valerie

Storlek: W29
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: LTB

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygga jeans i 29/32.Säljer då dom är lite stora i midjan och inte sitter så bra på mig.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå jeans från Mogul med bootcut passform och låg midja. Jeansen har tydliga slitningar och distressed detaljer framtill, klassiska fem fickor och snygga broderade bakfickor. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblåa wide jeans från stradivarius  - Supersnygga baggy low waist jeans❤️Helt oanvända, har bara testat men de var tyvärr för stora❤️
Ljusblåa lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par fina lågmidjade ljusblåa bootcut jeans! Tjejen jag köpte jeansen från har sytt om jeansen så de har blivit lågmidjade 💗Finns tecken på andvändning. Skriv vid intresse, eller frågor!
Lågmidjade bootcut jeans ljusblå - Skitsnygga vintage nudie jeans som är lådmidjade. Skulle säga storlek 36/38 beroende på hur man vill att de ska sitta, jag är storlek 38 för referens och är 172 cm lång. Kan förhandla priset.
Nelly no waist jeans - Ljusblå jättefina trendiga jeans gråna Nelly som har en unik och låg midja, säljs pågrund av att jag har många liknande och de inte kommer till användning❤️
True Religion blå jeans, stl 28 - Säljer ett par klassiska blå jeans från True Religion i storlek 28. Jeansen har ikoniska bakfickor med broderad logga, femficksmodell och råa, fransiga benslut. Snygg tvättad denim med lätt slitning och raka ben. Perfekta för en cool och avslappnad look.
Replay Anbass blå jeans - Säljer ett par Replay Anbass jeans i blå tvätt med slitningar och hål på benen. Jeansen har fem fickor, normal passform och är tillverkade i stretchig denim. Snyggt slitna detaljer och klassisk Replay-logga på bakfickan.
Weekday jeans - Säljer dessa jättesnygga jeansen från cheap monday som är helt slutsålda! De är i modellen ”booty bei” och är i storlek 26/32. De är knappt använda i princip nya! Säljer eftersom de tyvärr inte kommer till användning nypris:399kr❣️❣️❣️