Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
kostymbyxor  - raka kostymbyxor från madlady storlek 32
Kostymbyxor  - Säljer kostymbyxor från madlady för att dom inte används längre. Dom är i storlek 32💞
Snygga kostymbyxor!  - Kostym byxor som aldrig är använda från Madlady!! De är högmidjade, och i storlek 36, längd regular💞nypris: 500  skriv för egna bilder!!
Kostymbyxor  - Säljer nu dessa kostymbyxor från madlady, enbart använda ett fåtal gånger. Är i storlek 36 och längd 32 dvs de som heter regular på hemsidan. Säljer då jag använder andra. Nypris är 650 kr.
kostymbyxor  - Säljer mina kostymbyxor från Madlady i strl xs, nypris 599kr. Mer raka i modellen, med fickor framtill. Bra skick men lite noppriga!🫶🏼 Insydda i midjan någon cm, men fortfarande lite stora för mig. Passar tjejer med en smalare och längre kroppstyp.🤗
Kostymbyxor - Säljer dessa skitsnygga kostymbyxor från madlady, pris diskuterbart då byxorna har jättelite noppror ❤️
Kostymbyxor  - Kostymbyxor madlady. Hög midja.  Strl 36 L28. Små tecken på användning som på bilden💕
Kostymbyxor  - Jätte fina kostymbyxor i från madlady !  Längd regular  Sparsamt använda, säljer då den inte kommer till användning  De är bara att fråga om du har frågor eller vill ha fler bilder 🫶🏻
Kostymbyxor
Kostymbyxor  - 89 Kostymbyxor  - 90 Kostymbyxor  - 91 Kostymbyxor  - 92 Kostymbyxor  - 93

Kostymbyxor

Storlek: 34 regular
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: MADLADY
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lågmidjade kostymbyxor från madlady i superfint skick🩷 Säljer då jag inte gillar hur dom sitter på mig🩷 Köpta för 600kr

Lea
Lea
(18)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel blå bootcut manchesterbyxor  - Snygga blå manchesterbyxor från Diesel med bootcut passform och låg midja. Byxorna har stora fickor med knappar både fram och bak, samt diskret Diesel-logga på baksidan. Materialet är mjukt och har en cool tvättad look med en gullig ros som knapp! Köp gärna nu! (Inte min bild)
True Religion blå bootcut jeans - Säljer ett par blå bootcut jeans från True Religion med slitna detaljer och grova revor framtill. Jeansen har låg midja, klassiska fickor med broderad logga och kontrastsömmar. Materialet är jeans med en skön bomullskänsla. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
JÄTTELÅNGMIDJADE jeans Hm - sjukt lågmidjade mörkblå jeans från H&M med bootcut passform. Var egentligen ett par  gravid jenas men klippte av materialet.Jeansen har slitningar och Materialet är stretchigt.Perfekt för dig som gillar en avslappnad stil.
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer dessa supersnygga lågmidjade, bootcut jeansen T.ank jean. Dom är i storlek M men skulle säga att dom är S/XS. Dom är för små för mig där av snodden. Säg bara till om du vill ha fler bilder eller mer info😊
Mjukisbyxor - Säljer dessa supersköna och fina mjukisbyxor från nitted. Använd fåtal gånger.
Versace jeans strass rhinestone  - Säljer ett par RARE blå jeans från Versace med låg midja. Baktill finns Versace-loggan i strass/rhinestone som glittrar ⭐️ Inköpta på Plick och bilderna är lånade från förra ägaren, men det är bara att skriva för fler bilder!! Dom passar mig som är ca 165 cm lång. Midjemåttet är ca 85, men det går att dra åt i och med snörning på insidan (bild 3)
slitna jeans  - säljer dessa slitna jeans som jag sytt ut midjan på och har klippt en slits där nere💘dom är skit snygga💘 midjemått: 39cm