Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Mörkblå mjukisbyxor från Gina Tricot - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Gina Tricot i storlek Xs, men funkar bra som S💙använd fåtal gånger!
Gina tricot mjukisbyxor - Säljer mina mjukisbyxor då de inte kommer till användning☀️
Blå mjukisbyxor från Gina Tricot - Mörkblå mjukisbyxor från Gina Tricot i mjukt material med breda ben och normal passform. Byxorna har snörning i midjan med satinliknande band och resår för extra komfort. Perfekta för en chill och avslappnad look 💙
Ljusblå mjukisbyxor från Gina Tricot - Supermjuka ljusblå mjukisbyxor från Gina Tricot. Byxorna är tillverkade i ett lent, sammetsliknande material som är jätteskönt att ha på sig 🤩 de är inte använda men de har ändå tappat en knapp vid snöret när jag tvättade de NYPRIS 299kr ✨
Mörkblå mjukisbyxor från Gina Tricot - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Gina Tricot i storlek S. Byxorna har en skön passform och är gjorda i mjukt bomullsmaterial, perfekta för chill dagar. Enkel design utan synliga detaljer eller mönster.
Ljusgrå mjukisbyxor från Gina Tricot - Superbekväma ljusgrå mjukisbyxor från Gina Tricot, basically basics-kollektionen. De har resår i midjan och raka ben, perfekta för chill dagar. Mjukt material och sidofickor för extra komfort.
Mörkblå mjukisbyxor med snörning från Gina Tricot - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor i mjukt och skönt material med snörning i midjan. Byxorna har rak passform och sitter högt i midjan, perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm. Passar dig som gillar loose fit och stilren look.
Mörkblå mjukisbyxor från Gina Tricot XS - Mörkblå mjukisbyxor från Gina Tricot i modellen Basically Basics. Byxorna har resår i midjan och raka ben, tillverkade i mjukt material som är skönt att ha på sig. Dock är snörena uttagna men det är inget som påverkar midjan eftersom den redan sitter ganska tajt. Det är XS men passar mig som är S perfekt