Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Juicy couture - Blåa juicy couture byxor i storlek xs. Säljer då dom är fel storlek och inte kommer till användning. Använda en gång. Skriv om du får funderingar.
Juicy couture - Säljer mina Juicy Couture byxor i frotte då dem ej kommer till användning längre
Juicy couture  - Juicy couture byxor använda några få gånger💕strl XS
Juicy couture  - Säljer mina ljusblå juicy couture byxor, knappt använda och i nyskick, säljer pga att jag inte har använt dem så mycket
Juicy couture  - Säljer pågrund av att det är lite stora för mig och så kommer inte till användning
Snygga Juicy Couture - Snygga blå mjukisbyxor i mjukt velourmaterial med bred midja och snörning framtill. Byxorna har raka ben, stora fickor och en avslappnad passform som ger en chill vibe. Perfekta för att hänga hemma eller dra till stan med kompisarna. Skriv innan köp!!❤️
Juicy Couture  - Säljer ett par juicy byxor i storlek xs. dom är inte använda så mycket och har inga hål osv.
Juicy couture - Juicy couture, fint skick.
Juicy Couture
Juicy Couture  - 89 Juicy Couture  - 90 Juicy Couture  - 91

Juicy Couture

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag har inte haft byxorna så länge säljer pga jag har tröttnat på dom alla detaljer är kvar och byxorna är inte slitna skriv till mig om ni är intresserade eller om ni vill ha bättre och fler bilder

Moa bäckström
Moa bäckström
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 39cm rakt över, innerbenslängd: 80cm 💕
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga.
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.