Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade jeans - Perfekta lågmidjade jeans från Cross jeans. Jag är 180 cm. Stretchiga. Midja tvärs över 37 cm, innerbenslängd 83 cm.
Lågmidjade jeans - lågmidjade jeans från esprit. köpte second hand men har inte använts. super fin mörkblå och snygg detalj på bakfickan. passar mig som är 165. för fler frågor skriv💫
Lågmidjade jeans - Nya lågmidjade bootcut jeans från EDC by esperit   Midjemått: 72cm  Innerbenslängd: 78cm
Lågmidjade jeans - Snygga blå jeans med klassisk femficksdesign och bredare ben. Jeansen har låg midja, slitningar och fransad kant vid benslut för en cool vibe. Perfekt för dig som gillar tidlös streetstil.     !!Mått finns på bilderna!!
Lågmidjade Jeans - Lågmidjade Jeans i bootcut, de är från Esprit men köpta på Boozt för flera år sen. Det var min gamla favorit jeans men säljer pga att de är för stora. De har använts men har inga defekter, i bra skick. Det står inte heller någon storlek på lappen men skulle säga att det passar L/XL. Kontakta mig vid frågor💕😊
Lågmidjade jeans - Säljer min lågmidjade esprit jeans då dem inte passar. Innerbenslängden är 71cm och midjemåttet är 38cm tvärs över💕
Lågmidjade jeans  - As snygga lågmidjade blåa jeans från Esprit! De är använda och har tyvärr tappat knappen (själv haft en säkerhetsnål och funkar lika bra) men inget man lägger märke till, annars i mycket fint skick! Jag är ca 164, bara att skriva vid frågor 💓💓
lågmidjade jeans - Snygga mid/low waist jeans från esprit🤍 Säljer då de är för små för mig! Storleken är lite oklar då det inte står
Lågmidjade jeans
Lågmidjade jeans - 89 Lågmidjade jeans - 90

Lågmidjade jeans

Storlek: 27/32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Esprit

330 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa super sköna jeans!😊

🔥😻💕🌅
🔥😻💕🌅
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå bootcut lowwaisted jeans! Köpta här på plick med passade inte tyvärr.💕midjemåttet är 31, innerbenslängden 80! (Inte mina bilder). Två små hål i rumpan men inget som syns när jeansen sitter på.(se sista bild)
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslämgd: 84cm 🩷
Jeans med hål - Super snygga lowaist Nelly jeans med hål. Det var hål från början men har gjort till några egna själv💖 Skriv för mått!!
Svarta skinn bootcut jeans  - Säljer mina poplulära svarta skinn byxor ifrån Nelly pågrund av att de inte kommer till någon användning, de är i strl 32 men skulle säga att det fortfarande passar mig som är en 34. Det är slutsålda online / nypris 699kr🖤
Mjukis sett från Nelly med blått blommönster - Säljer ett jätte fint sett med byxor och tröja från Nelly, ungefär ett år gammalt men inte allt använt mycket, båda är i stolek S🤍
Hollister lågmidjade byxor  - Ett par byxor från Hollister i storlek XS. Rakt över midjemått: ca 35cm. Innebenslängd: ca 74cm. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!