Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Pro svarta leggings Dri-Fit S - Svarta Nike Pro leggings med Dri-Fit-teknologi och elastisk midja med logga. Snygg, tight passform och klassisk vit swoosh på benet. Perfekta för träning eller sportiga outfits.
Svarta Dri-FIT leggings från Nike - Säljer ett par svarta Dri-FIT leggings från Nike. De är perfekta för träning med sin tighta passform och fukttransporterande material. Diskret Nike-logga på benet.
Svarta Nike Dri-Fit leggings - Svarta leggings från Nike med Dri-Fit-teknologi, perfekt för träning. Hög midja och tight passform, med meshpaneler på baksidan av benen för extra ventilation. Materialet är syntetiskt och stretchigt för maximal komfort under rörelse.
Svarta Nike Pro leggings Dri-FIT - Svarta Nike Pro leggings med bred resår i midjan där det står 'NIKE PRO'. Tillverkade i Dri-FIT-material som andas och transporterar bort fukt. Tight passform och diskret Nike-logga på benet. Lite noppriga lägst upp se bild 3 och loggan är lite uttvättad se bild 2. Annars fint skick💗
Nike Pro svarta leggings Dri-FIT - Svarta Nike Pro leggings med bred resår i midjan och stor logga. Tillverkade i Dri-FIT-material som andas och transporterar bort fukt. Tight passform och diskret Nike Swoosh på benet. Perfekta för träning eller sport.Tråden har åkt av lite längst ner vid benet men hoppas det inte gör så mycket. Säljer då dom är för små.❣️
Nike leggings - Säljer dom är helt nya leggingsen, aldrig använt, de är m men skulle passa någon som är s. Läs Bio!🫶
Nike Dri-Fit svarta leggings XS - Svarta Nike Dri-Fit leggings i storlek XS med hög midja och tight passform. Byxorna har diskret Nike-logga framtill och en liten dragkedjeficka bak. Tillverkade i ett stretchigt syntetmaterial som andas, perfekta för träning.
Nike leggings - Fina Nike leggings, loggan har spruckit på dem (se bild 2)
Carly

Nike dry fit flared leggings

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Nike
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nike flared leggings, size medium, great condition. Black.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Vita låga jeans  - Super snygga vita lågmidjade bootcut jeans, midjemått 36 Innerbenslängd 88💝
Levis - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💕
Blå bootcut jeans med slitningar - Snygga blå jeans med bootcut-modell och slitna detaljer vid knäna. Låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en cool tvätt och är perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.