Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta mjukisbyxor från Nike M - Svarta mjukisbyxor från Nike med klassisk vit swoosh-logga på benet. Byxorna har resår och snörning i midjan samt muddar vid bensluten för en skön passform. Perfekta för chill eller träning, tillverkade i mjukt bomullsmaterial.
Svarta mjukisbyxor från Nike M - Gamla modellen av Nike tech, storlek m men passar storlek small
Svarta mjukisbyxor från Nike M - Svarta mjukisbyxor från Nike i storlek M. Byxorna har dragsko i midjan, två sidofickor och en diskret Nike-logga på ena benet. Tillverkade i mjukt material som är perfekt för chill eller träning. Snygg och enkel design med smal passform.
Svarta mjukisbyxor från Nike M - Svarta mjukisbyxor från Nike med elastisk midja och en liten bakficka. Byxorna har en vit och röd Just Do It-logga på ena benet och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för chill eller träning.
Svarta mjukisbyxor från Nike M - Svarta mjukisbyxor från Nike i storlek M. Byxorna har dragsko i midjan, fickor med dragkedja och Nike-logga på benet. Perfekta för chill eller träning, mjukt material och klassisk look.
Svarta mjukisbyxor från Nike, M - Svarta mjukisbyxor från Nike med guldfärgad logga på vänster ben. Byxorna har elastisk midja med snörning och dragkedjeförsedda fickor. Sköna och stilrena, perfekta för chill eller träning. Tillverkade i mjukt bomullsmaterial. Knappt använda.
Svarta mjukisbyxor från Nike M - Svarta mjukisbyxor från Nike med dragsko i midjan och dragkedjor vid fickorna. Byxorna har en loose passform och är tillverkade i mjukt syntetmaterial. Perfekta för chill eller träning, med justerbara benslut för extra komfort.
mackslinde

Nike vinröda och svarta mjukisbyxor M

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Nike

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par snygga mjukisbyxor från Nike i vinrött och svart. Byxorna har dragsko i midjan, muddar vid bensluten och klassisk Nike-logga på låret. Perfekta för chill eller träning, tillverkade i mjukt bomullsmaterial för maximal komfort.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå jeans från Mogul med bootcut passform och låg midja. Jeansen har tydliga slitningar och distressed detaljer framtill, klassiska fem fickor och snygga broderade bakfickor. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblåa wide jeans från stradivarius  - Supersnygga baggy low waist jeans❤️Helt oanvända, har bara testat men de var tyvärr för stora❤️
Vita jeansbyxor med kronbrodyr - Snygga vita jeansbyxor från Ed Hardy med broderade svarta kronor på bakfickorna och klassisk blå logotyp-patch i midjan. Raka ben och cool detalj med kontrastbrodyr gör dem till ett statement-plagg.
Ljusblåa lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par fina lågmidjade ljusblåa bootcut jeans! Tjejen jag köpte jeansen från har sytt om jeansen så de har blivit lågmidjade 💗Finns tecken på andvändning. Skriv vid intresse, eller frågor!
Lågmidjade bootcut jeans ljusblå - Skitsnygga vintage nudie jeans som är lådmidjade. Skulle säga storlek 36/38 beroende på hur man vill att de ska sitta, jag är storlek 38 för referens och är 172 cm lång. Kan förhandla priset.
Nelly no waist jeans - Ljusblå jättefina trendiga jeans gråna Nelly som har en unik och låg midja, säljs pågrund av att jag har många liknande och de inte kommer till användning❤️
True Religion blå jeans, stl 28 - Säljer ett par klassiska blå jeans från True Religion i storlek 28. Jeansen har ikoniska bakfickor med broderad logga, femficksmodell och råa, fransiga benslut. Snygg tvättad denim med lätt slitning och raka ben. Perfekta för en cool och avslappnad look.
Replay Anbass blå jeans - Säljer ett par Replay Anbass jeans i blå tvätt med slitningar och hål på benen. Jeansen har fem fickor, normal passform och är tillverkade i stretchig denim. Snyggt slitna detaljer och klassisk Replay-logga på bakfickan.