Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay Anbass blått - En stilren byxa i slim modell från Replay | Storlek: W31/L34 | Väldigt bra skick med inga defekter
Svarta jeans från Replay - Snygga svarta jeans från Replay i modellen Anbass. De har en klassisk femficksdesign och en dragkedja. Perfekta för en stilren look.
Replay jeans i mörkblå - Säljer ett par snygga Replay jeans i mörkblå tvätt med klassiska kontrastsömmar och femficksdesign. Modellen har smal passform och raka ben, perfekt för dig som gillar en stilren look. Materialet är stretchigt jeans för extra komfort.
Replay jeans i mörkblå tvätt - Säljer ett par snygga Replay hyperflex jeans i mörkblå tvätt med lite slitnigar på höger ficka. Hör av er vid nån fråga!!!🙌🙌 priset kan diskuteras vid snabb affär!!
Replay jeans i mörkblå denim - Säljer ett par snygga Replay jeans i mörkblå tvätt med klassiska kontrastsömmar och diskret Replay-logga vid fickan. Modellen har smal passform och raka ben, perfekt till sneakers eller boots. Materialet är mjukt och stretchigt jeans för extra komfort.
Replay jeans i mörkblå denim - Säljer ett par mörkblåa anbass slimfit replay jeans som är i ett mycket bra skick i storleken W29 L30. Skriv för mer bilder, kan tänka att sänka pris vid snabb affär
Replay anbass jeans i blått - Säljer ett par snygga Replay jeans i blått med slitna detaljer. De har en klassisk femficksdesign och en bekväm passform. Perfekta för en casual look eller en utekväll. Passar bra med allt, storlek W32, L34 köpta för 1600kr. Perfekt skick 9/10. Dem som bor i Stockholm kan få för lägre pris ifall man vill mötas upp istället:)
Replay jeans i mörkblå tvätt - Snygga Replay jeans i mörkblå tvätt med slitningar och lagom distressed look på benen. Klassisk femficksmodell med raka ben och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har Replay-logga på fickan och bakfickor med dekorativa sömmar. Perfekta för en avslappnad streetstil.
Resell Sweden

Replay jeans i blått och svart, 10A

Storlek: 10A (ca 142 cm)
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

410 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två par Replay jeans, ett par i mörkblå tvätt och ett par i svart tvätt. Båda har klassisk femficksdesign, raka ben och snygga detaljer på bakfickorna. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma jeans med modern passform.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade jeans  - Jätte snygga lågmidjade omsydda jeans ifrån Bershka! Sitter jätte snyggt, skulle säga storlek storlek S/EU 36/W27. Midjemått: ca 37cm. Innerbenslängd: ca 76cm.💕 skriv om ni vill ha fler bilder med jeansen på eller på det omsydda! Jag kan ofta posta samma dag som varan är köpt!
Jeans - Midjemått: 40cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 💗
Svarta Replay jeans skinny fit hyperflex  - Säljer ett par svarta Replay jeans, de är W28 men passar även 29. De är i bra skick och alltså typ oanvända. Längd är 28 också.
Vita Crocker Cobra Zip jeans med slits - Säljer ett par vita jeans från Crocker, modell 321 Cobra Zip. De har låg midja, bootcut och slitningar framtill. Dragkedjor på bakfickorna och coola blå detaljer längst ner på benen. Materialet är 98% bomull och 2% elastan för skön stretch. Jag har storlek 38 i byxor o dessa passar, det är bara lite små men kan fortfarande andvända dom.
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par HELT NYA jeans från Weekday då jag beställde hem två par i olika storlekar!  Dem är bruna med ränder som liknar manchester-tyg. De sitter jättefint och har som sagt en unik färg som syns bäst på de två första då det är olika ljus💕  Storlek 38 Midjemått (rakt över) 39cm Innerbenslängd  80cm
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner. Midjemåttet rakt över är ca 36 cm och innerbenslängden är ca 81 cm