Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay Hyperflex - Populära grisch jeans, replay hyperflex. Gråa och passar perfekt till nästan alla plagg. Skick 9/10 men behöver strykas om ni vill ha den där clean looken. kontakta vid fler frågor. storlek 28-31
Replay jeans Hyperflex - Säljer dessa riktigt feta replay jeans. Perfekta och väldigt enkla att stylea. Dem jag köpte ifrån sa att det stog att dem var storlek W27 men dem passar storlek W28 L32. Det finns nästan inga defekter på jeansen, den ända defekten är att lappen där bak har ramlat av men jag har bara sytt på den igen så sömmarna kanske ser lite konstiga ut. Priset kan diskuteras.
Replay hyperflex - Tjena säljer ett par replay hyperflex i storlek 28/32  Jeansen är i dunder skick hör av er för mer bilder mm!
Replay hyperflex Jeans - | Condition: 9/10 | Color: gray | What is included: Jeans | Retail price: 1 800kr |
Replay mörkgrå hyperflex jeans - Snygga mörkgrå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och svarta Replay-märket på bakfickan. Jeansen har smal passform och raka ben, tillverkade i mjukt jeansmaterial med stretch för extra komfort. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna jeans. Jeansen är helt nya och har endast prövats en gång inomhus. Inga skador och inga tecken på användning. Storlek 32/32. Pris kan diskuteras 👍
Replay Anbass Hyperflex  - Snygga Replay Hyperflex jeans i tvättad grå färg med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har diskreta slitningar och logga på bakfickan samt läderpatch i midjan. Stretchigt material för extra komfort och stilren look.
Replay hyperflex - grå - Tja! Säljer ett par riktigt feta gråa Replay Hyperflex jeans i mycket bra skick. Inga skador. Säljes pga får små
Gråa hyperflex jeansbyxor från Replay - Säljer ett par svarta Replay hyperflex jeansbyxor i klassisk femficksmodell. Byxorna har raka ben, normal passform och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans. Jeansen är L32 men är dock uppsydda ca 1cm som man kan se på bild fyra.
Replay hyperflex
Replay hyperflex - 0 Replay hyperflex - 1 Replay hyperflex - 2

Replay hyperflex

Storlek: W30
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

449 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par ljusgrå hyperflex jeans från Replay med klassisk femficksdesign och diskret logga på fickan. Jeansen har smal passform och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial med stretch för extra komfort. Perfekta för dig som gillar en clean och modern look.

AlleR
AlleR
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
lågmisjade jeans  - fett snygga lågmidjade jeans med snygga hål ÄLSKARRRRR uppfattad storlek S-M
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Blå snygga ”Baggy” jeans!!  - Snygga ljusblå jeans från Zara i storlek 34 med bootcut passform och slitna detaljer vid knä och fickor. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga. Om man vill ha fler bilder är det bara att skriva💗💗