Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay jeans - Säljer mina replay jeans med en eftertraktad design. Nypriset är väl mellan 1-2000. Väldigt bra skick och inget slitage i sömmar elr liknande. skriv gärna vid frågor!
Replay jeans - Snygga blå jeans från Replay Hyperflex-serien, modell Anbass. Slim fit med klassiska fem fickor och tydliga kontrastsömmar. Märkespatch bak ochReplay-logga på fickan. Perfekta för dig som gillar stretchiga jeans med modern passform. Jeansen har ett litet märke som du ser på bild 3 men det syns knappt. Köpta på jeansbolaget för 1800 kr.
Replay jeans - Snygga Replay jeans i storlek 31/32 ❤️‍🔥 Bra skick förutom att de har en liten knappt synbar defekter bak på byxan.
Replay jeans  - Snygga Replay jeans med klassisk tvätt och raka ben. Jeansen har fem fickor och diskreta slitningar för en avslappnad look. Perfekta för dig som gillar en tidlös stil och vill ha ett par jeans som funkar till det mesta.
Replay Jeans - Replay Skinny highwaist fit - W30 L30 - Skick 9,5/10 - Nypris 1200kr - Hör av er vid minsta fundering!
Replay jeans - Ljusblå jeans från Replay i modellen Rose, med slitningar och trasiga detaljer på benen. Klassisk femficksmodell, knäppning med fyra knappar och snyggt tvättad finish. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look. Storleken är W28. Skriv till mig om du vill ha måtten eller om du har några andra frågor. Priset är prutbart vid enkel affär
Replay jeans - Snygga blå jeans från Replay i klassisk slim fit i ljusare tvätt. Modellen har fem fickor, kontrastsömmar och Replay-logga på fickan. Jeansen är tillverkade i bomull och har knapp och dragkedja i gylfen. Endast en liten defekt i skrevet(se sista bild)
Replay Jeans - Ett par slim Replay jeans med skit snygg slitning. Jeansen sitter true to size och har inga skador eller fläckar förutom hålet vid knäet som syns på bilden. Känn dig fri att fråga om du undar något om plagget!
Kläder😀
Kläder😀
Replay jeans
Replay jeans  - 89 Replay jeans  - 90 Replay jeans  - 91

Replay jeans

Storlek: 30/32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena! Säljer ett par replay jeans som är i slim fit, storlek 30/32. Vet inte vilken modell det är men de är stretchiga och väldigt bekväma! En väldigt snygg blå färg. Har du några frågor är det bara att höra av dig.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
ljusblå lågmidjade jeans från American eagle -  Köpte de här på Vinted men säljer för att de är för stora. Tredje bilden visar vad förra ägaren skrev och jag har aldrig använt dem sen jag fick hem dem. Se till att läsa den och innerbensmått är 77 cm. 💕💕💕
Lågmidjade jeans m slitningar - Säljer ett par blå lågmidjade jeans med snygga slitningar och hål vid knäna. Säljer pga att de inte kommer till användning 🤍
lågmidjade miss me jeans - Säljer ett par lågmidjade ljusblå jeans med snyggt sliten tvätt och broderad detalj på bakfickan. Jeansen har raka ben med lätt bootcut och coola metallknappar vid fickorna. .dom e slitna längs ner tyvärr.
True Religion blå bootcut jeans - Snygga blå jeans från True Religion med bootcut och låg midja🥰storlek w26, passar bra på mig i längd som är 170
Miss me Jeans - Miss me Jeans i nytt skick, enbart använda 1 gång. Bootcut storlek 29.
Ljusblåa lågmidjade jeans - Ett par jättefina ljusblåa, lågmidjade, bootcut jeans. Köpta tidigare på vinted, men jag har inte använt dom alls👌jättebra skick, midjemått: 34cm rakt över innerbenslängd: 78cm💘  lita inte på märket nedanför!!!!!!!!!
Nova Low Slim Bootcut Jeans - Säljer ett par ljusblå Weekday Nova Low Slim Bootcut jeans med låg midja och bootcut-ben. Midjemått tvärsöver 38cm inrebenslängden 82cm!
Snygga jeans - Skit snygga populära jeans från Gina tricot 💕Low waist💕helt oanvända, endast testade💕💕💕säljer då dom var för långa på mig💕