Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay jeans  - Ett par snygga byxor från Replay i storlek W31 L32 i modellen Anbbas
Replay jeans - Snygga mörkblå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och en läderpatch med logga på baksidan. Jeansen har en slim passform och är perfekta för en stilren look. De är tillverkade i ett bekvämt denimtyg som ger en skön känsla hela dagen. Modellen heter anbass och storleken är 29/32
Replay jeans  - Replay jeans, Model Rocco, använda 2 gånger pga fel strl. W31 L32  Skriv vid fundering🙌
Replay Jeans - 🐠 Replay jeans i skick 10/10 skickas inom 1 dag från rökfritt hem
Replay jeans - Sjukt snygga Replay byxor i nyskick, använda max 5 gånger.  Storleken är 34/34 men sitter som 32/34 ungefär.
Replay jeans  - Ett par snygga byxor från Replay i storlek W32 L34 i modellen Anbbas
Replay jeans  - Ett par riktigt snygga byxor från Replay i storlek W30 L34 i modellen Anbbas
Replay jeans - Riktig najs replay jeans. Väl omhändertagna och ingen tydligen slitning. Pris kan diskuteras
VSold

Replay jeans

Storlek: W31
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay

329 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Replay jeans | Modell Anbass | Bra skick | Storlek W31 L32.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå jeans från Mogul med bootcut passform och låg midja. Jeansen har tydliga slitningar och distressed detaljer framtill, klassiska fem fickor och snygga broderade bakfickor. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblåa wide jeans från stradivarius  - Supersnygga baggy low waist jeans❤️Helt oanvända, har bara testat men de var tyvärr för stora❤️
Ljusblåa lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par fina lågmidjade ljusblåa bootcut jeans! Tjejen jag köpte jeansen från har sytt om jeansen så de har blivit lågmidjade 💗Finns tecken på andvändning. Skriv vid intresse, eller frågor!
Lågmidjade bootcut jeans ljusblå - Skitsnygga vintage nudie jeans som är lådmidjade. Skulle säga storlek 36/38 beroende på hur man vill att de ska sitta, jag är storlek 38 för referens och är 172 cm lång. Kan förhandla priset.
True Religion blå jeans, stl 28 - Säljer ett par klassiska blå jeans från True Religion i storlek 28. Jeansen har ikoniska bakfickor med broderad logga, femficksmodell och råa, fransiga benslut. Snygg tvättad denim med lätt slitning och raka ben. Perfekta för en cool och avslappnad look.
Replay Anbass blå jeans - Säljer ett par Replay Anbass jeans i blå tvätt med slitningar och hål på benen. Jeansen har fem fickor, normal passform och är tillverkade i stretchig denim. Snyggt slitna detaljer och klassisk Replay-logga på bakfickan.
Weekday jeans - Säljer dessa jättesnygga jeansen från cheap monday som är helt slutsålda! De är i modellen ”booty bei” och är i storlek 26/32. De är knappt använda i princip nya! Säljer eftersom de tyvärr inte kommer till användning nypris:399kr❣️❣️❣️
Lågmidjade bootcut nya jeans  - Midjemått: 36cm. Innerbenslängd: 75cm. (Storlek 27.) Kolla in min profil, följ för fler plagg🙌