Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå jeans från Replay  s - Storlekslappen har försvunnit från byxorna så jag  anger storleken i cm. Längd insida lår (mellan grenen och byxkanten) är 70cm, längd utsida byxa (från midjan ner till byxkanten) är 93cm.
Replay jeans - Replay Jeans i bra skick dm för frågor
Replay Jeans (GROVER) - ** Replay jeans!**  Jag säljer ett par Replay jeans. Jeansen är i hyfsat bra skick och finns i stl (28)  Tveka inte att höra av dig om du har några frågor eller funderingar! .
Grå Replay jeans - Skick 8/10 Skriv vid intresse, pris kan diskuteras!
Replay Jeans - Super kule low waist jeans fra Replay! Jag er en 172cm
Replay jeans  - Ett par fina välanvända replay jeans i storlek W30 L32.
Replay jeans - Hejsan! Nu säljer vi på Erhga Clothing ett par riktigt schyssta replay jeans. Skulle vilja säga att modellen passar om du är ca 180 lång. Skick 9/10. Kontakta oss vid minsta lilla fundering :)
Replay grå skinny jeans - Snygga grå skinny jeans från Replay med slitna detaljer och klassiska bakfickor med broderad design. Jeansen har en smal passform och är tillverkade i stretchigt denim för extra komfort. Perfekta för dig som gillar en modern och stilren look.
Olle Arfström

Replay jeans

Storlek: 158
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Gråa

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej säljer mina replay jeans i storlek 158

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Vita låga jeans  - Super snygga vita lågmidjade bootcut jeans, midjemått 36 Innerbenslängd 88💝
Blå bootcut jeans med slitningar - Snygga blå jeans med bootcut-modell och slitna detaljer vid knäna. Låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en cool tvätt och är perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Levis - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💕