Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay Anbass jeans i mörkblå denim - Säljer ett par snygga Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt. Klassisk femficksmodell med diskreta slitningar och Replay-logga vid fickan. Jeansen har normal passform och är tillverkade i mjuk och stretchig bomullsdenim för skön känsla hela dagen.
Replay anbass jeans i mörkblå denim - Snygga Replay jeans i mörkblå tvätt med klassiska fem fickor och kontrastsömmar. Modellen har raka ben och normal passform, tillverkade i mjukt jeanstyg. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans med diskreta detaljer. Köpt för 1200
Replay Anbass jeans i mörkblå denim - Säljer ett par Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt med snygga slitningar och klassiska fem fickor. Jeansen har smal passform. Märkespatch bak i midjan och diskreta detaljer på bakfickorna. Använt skick men en liten slitning på låret
Replay Anbass jeans i mörkblå denim - Säljer ett par Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt med klassisk femficksdesign och snygga detaljer på bakfickorna. Jeansen har normal passform och raka ben, tillverkade i mjuk och slitstark bomullsdenim. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma jeans.Första bilden så är det rätt färg om man ska säga så, de andra 2 bilderna e för ja har dåligt ljus men dom ser ut som på första bilden men har som sagt inge bra ljus.
Replay Anbass jeans i mörkblå denim - Snygga Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt med klassisk femficksdesign. Jeansen har smal passform och raka ben, tillverkade i mjuk och stretchig bomullsdenim. Perfekta för dig som gillar en stilren och modern look. Nästan alldrig använt
Replay Anbass jeans i mörkblå denim - Snygga Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt med slitningar och klassiska fem fickor. Jeansen har smal passform, normal midja och detaljerade bakfickor med Replay-logga. Perfekta för dig som gillar en modern och stilren look.
Replay Anbass jeans i mörkblå denim - Säljer ett par Replay Anbass jeans. Jeansen är mycket bra skick men har ett litet hål man knappt ser, därför ett billigt pris.
Replay jeans i mörkblå denim, 28/32 - Snygga Replay jeans i mörkblå tvätt med klassiska fem fickor och diskreta slitningar framtill. Modellen har smal passform och raka ben. Jeansen är tillverkade i bomull och har detaljerade sömmar samt läderpatch bak i midjan.
Bennyboys

Replay Anbass jeans i mörkblå denim 32/32

Storlek: 32/32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga Replay Anbass jeans i mörkblå tvätt med slitningar och ljusare partier. Klassisk femficksmodell med broderade bakfickor och Replay-logga på myntfickan. Jeansen har smal passform och är tillverkade i stretchig bomullsdenim för extra komfort.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel jeans - Midjemått: 35cm rakt över, innerbenslängd: 86cm 💗
Lågmidjade jeans  - Jätte snygga lågmidjade omsydda jeans ifrån Bershka! Sitter jätte snyggt, skulle säga storlek storlek S/EU 36/W27. Midjemått: ca 37cm. Innerbenslängd: ca 76cm.💕 skriv om ni vill ha fler bilder med jeansen på eller på det omsydda! Jag kan ofta posta samma dag som varan är köpt!
True Religion jeans  - Säljer dessa superfina true religion jeans med slitningar då de var för små för mig🤦‍♀️Jeansen är nyligen köpta och midjemåttet raktöver är ca 40cm och innerbenslängden är 84cm☺️ Jeansen är i mycket bra skick! Kontakta vid frågor och pris går alltid att diskutera!🙌Jeansen är i storlek 28(S-M) men jag anser att de passar som 26-27 (S)
Jeans - Helt nya!! Säljer för att dom är för stora för mig men älskar dom!
low waist jeans - säljer de här slutsålda jätte snygga jeansen😊
Vita Crocker Cobra Zip jeans med slits - Säljer ett par vita jeans från Crocker, modell 321 Cobra Zip. De har låg midja, bootcut och slitningar framtill. Dragkedjor på bakfickorna och coola blå detaljer längst ner på benen. Materialet är 98% bomull och 2% elastan för skön stretch. Jag har storlek 38 i byxor o dessa passar, det är bara lite små men kan fortfarande andvända dom.
Ljusblå bootcut jeans från Diesel - Säljer ett par lågmidjade ljusblå jeans från Diesel med bootcut passform och slitna detaljer på båda benen. Jeansen har klassisk femficksdesign, knapp och dragkedja i gylfen samt Diesel Industry-märke vid fickan. Tillverkade i jeansmaterial.
Cheap Monday jeans - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Cheap Monday med coola slitningar framtill och klassiska fem fickor. Jeansen har låg midja och en grön patch med logga bak. Perfekt passform och mjukt denimtyg. Använda ett fåtal gånger eftersom köpte fel storlek. 25/30❤️