Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå jeansbyxor replay  - Snygga grå jeansbyxor med en klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en stilren look. Replay märke.
Grå jeansbyxor (Replay) - Snygga grå jeansbyxor från replay med klassiska fem fickor. Byxorna har svarta detaljer på bakfickorna och en diskret tvättad look. Perfekta för en avslappnad stil och passar till det mesta.
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga grå jeansbyxor från Replay med klassisk design. Byxorna har en rak passform och är perfekta för en avslappnad stil. De har två bakfickor med dekorativa sömmar och en bekväm midja. Köpta för 799 kr och använda 2,3 gånger
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga grå jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och raka ben. Byxorna har diskreta sömmar på bakfickorna och Replay-logga vid fickan fram. Perfekta för en stilren och avslappnad look.
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga grå jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och svarta detaljer vid linningen. Byxorna har en rak passform och är tillverkade i mjukt jeanstyg som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och neutrala färger.
Grå jeansbyxor från Replay - Säljer ett par grå jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och raka ben. Byxorna har svarta detaljer vid linningen och en diskret Replay-logga vid bakfickan. Perfekta för en stilren vardagslook. Riktigt stilrena!
Grå Replay jeansbyxor - Säljer ett par grå jeansbyxor från Replay med slitna detaljer på benen. Klassisk femficksmodell med raka ben och normal passform. Snygga sömmar på bakfickorna och Replay-logga på läderpatchen vid midjan. Riktigt feta!.
Grå jeansbyxor från Replay - Snygga svarta jeansbyxor från Replay i modellen Anbass. De har en klassisk design med dragkedja och knapp framtill. Perfekta för en stilren look.
Grå jeansbyxor replay
Grå jeansbyxor replay  - 0 Grå jeansbyxor replay  - 1 Grå jeansbyxor replay  - 2

Grå jeansbyxor replay

Storlek: 31/32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga grå jeansbyxor med en klassisk femficksdesign. De har en diskret tvättad look och raka ben. Perfekta för en avslappnad stil med lite sliten fläck

Dino
Dino
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
lågmisjade jeans  - fett snygga lågmidjade jeans med snygga hål ÄLSKARRRRR uppfattad storlek S-M
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Blå snygga ”Baggy” jeans!!  - Snygga ljusblå jeans från Zara i storlek 34 med bootcut passform och slitna detaljer vid knä och fickor. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga. Om man vill ha fler bilder är det bara att skriva💗💗