Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay thad - Feta replay jeans. Bra passform och passar till allt. De är uppsydda nån centimeter. Har mått på alla längder så skriv om de önskae. Fråga på om du har frågor eller önskar fler bilder
Replay jeans thad  - Replay jeans inga tecken på användning. Thad jeans som passar perfekt för en person som är 166 cm lång.
Gråa Replay thad jeans - Feta gråa replay jeans. Säljs för de var för stora. Mycket bra skick. Priset kan sänkas vid snabb affär.
Replay ljusgrå jeans Thad - Snygga ljusgrå jeans från Replay, modell Thad. Storlek 28/30 Klassisk femficksdesign med Replay-logga på fickan. Jeansen har rak passform och är tillverkade i mjukt jeanstyg som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna jeans.
Replay Grå Thad kille - Snygga grå jeans från Replay modell Thad. Använda endast få gånger då modellen inte var i smak med sonens. Så jeansen är i nyskick.
REPLAY jeans   - THAD - - Jeansens passning är straight leg, emellan baggy och skinny. Original priset var 800kr, men dom kommer med en liten blå fläck på låret, som jag tror går bort i hårdtvätt med vanish. Annars är dom precis som på bilderna, och är 100% äkta då dom är köpte från KIDSBRANDSTORE.
Replay jeans (THAD) - Replay jeans😊
Grå jeans från Replay Thad - Säljer ett par grå jeans från Replay, modell Thad. De har klassisk femficksdesign, raka ben och snygga detaljer på bakfickorna. Jeansen är tillverkade i mjukt denimtyg och har en neutral grå färg som passar till det mesta.
Replay thad
Replay thad - 0 Replay thad - 1

Replay thad

Storlek: 30
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Gråa
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par replay thads i mycket fint skick. Byxorna är bara använda ett få tal gånger. Inga hål eller så. Storlek 158

Elmer Bergqvist
Elmer Bergqvist
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
lågmidjade bootcut jeans med hål - Säljer ett par blå jeans från AJ Jeans med stora, trasiga hål på benen och coola slitningar. Byxorna har raka ben, klassiska fickor och beige detaljer vid fickorna. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. ja är 165 o de passar mig perfekt i längden men tror inte dom skulle passa nån över 170
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Mjukisbyxor från Nelly  - Mjukusbyxor från Nelly i storlek S, använda en gång 💕
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Levis - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 78cm 💗
Vita lågmidjade bootcut kostymbyxor - Säljer ett par vita lågmidjade byxor med bootcut-snitt . Byxorna har en rak och lite utsvängd passform nedtill, vilket ger en snygg siluett. Materialet ser ut att vara mjukt och bekvämt, perfekt för en chill och trendig look.
Jeans miss me -  Jättesnygga jeans från miss me de är verkligen jättefina och perfekt färg och allting men måste tyvärr sälja för att jag behöver pengar till julklappar och jag har för mycket jeans. Nypris på de här är ca 2000 kr och de är i nyskick. Det är inga skavanker. Pris kan diskuteras vid snabb affär🥰🥰