Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrå replay jeans  - Snygga mörkgrå replay jeans med bootcut.
Replay Hyperflex mörkgråa jeans  - Säljer ett par mörkgråa Replay Hyperflex jeans, aldrig använda. Jeansen är i stretchigt material för extra komfort och har en skinny passform. Snygga svarta sömmar och diskret Replay-logga på bakfickan. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma jeans. Storlek: 158
Mörkgrå Replay jeans, W30 L32 - Säljer ett par mörkgrå Replay Jondrill jeans i storlek 30/32 med Replay logga på fickan och bak på linningen. De sitter ungefär som ambass och är i perfekt skick. Priset går att diskutera!
Mörkgrå jeans från Replay - Säljer ett par mörkgrå raka jeans från Replay. Klassisk femficksmodell med normal passform och snygg tvätt. Jeansen har en enkel design och är tillverkade i slitstarkt denimtyg. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
Replay mörkgrå jeans  - Säljer ett par mörkgrå jeans från Replay. Jeansen har normal passform och är tillverkade i mjukt denimtyg. Snygga detaljer med Replay-logga på fickan och bak på linningen. Svinfeta jeans som är i toppskick. W 30 L 34
Mörkgrå jeans från replay  - Mörkgråa jeans från replay / skick 9/10 / storlek 29/32 / kontakta via intresse eller annat och pris kan diskuteras!😊
Mörkgrå raka jeans från Replay - Snygga mörkgrå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har diskreta slitningar och tydliga sömmar på bakfickorna. Perfekta för en avslappnad och stilren look. sen så ser man att replay tyget på baksidan är av sänker därav priset men märks inye under en tröja eller tshirt.
Mörkgråa Replay - Snygga grå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och diskreta sömdetaljer på bakfickorna👖 Jeansen har rak passform och normal midja. Perfekta till sneakers eller boots och funkar året runt🙌 Materialet är mjukt och stretchigt jeans🪢  Jeansen är i Anbass modell oh har storlek W29 L34📐  Vid frågor: Meddela oss📩
Mohamed

Mörkgrå jeans från Replay

Storlek: w28
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta jeansbyxor från Replay i modellen Anbass. De har en klassisk femficksdesign med knapp och dragkedja framtill. Jeansen har en diskret Replay-logga i blått vid fickan och är perfekta för en stilren look. Vi snabb affär går ner i pris

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade jeans  - Jätte snygga lågmidjade omsydda jeans ifrån Bershka! Sitter jätte snyggt, skulle säga storlek storlek S/EU 36/W27. Midjemått: ca 37cm. Innerbenslängd: ca 76cm.💕 skriv om ni vill ha fler bilder med jeansen på eller på det omsydda! Jag kan ofta posta samma dag som varan är köpt!
Vita Crocker Cobra Zip jeans med slits - Säljer ett par vita jeans från Crocker, modell 321 Cobra Zip. De har låg midja, bootcut och slitningar framtill. Dragkedjor på bakfickorna och coola blå detaljer längst ner på benen. Materialet är 98% bomull och 2% elastan för skön stretch. Jag har storlek 38 i byxor o dessa passar, det är bara lite små men kan fortfarande andvända dom.
Jeans - Midjemått: 40cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 💗
Svarta Replay jeans skinny fit hyperflex  - Säljer ett par svarta Replay jeans, de är W28 men passar även 29. De är i bra skick och alltså typ oanvända. Längd är 28 också.
Lågmidjade jeans - Storlek 25/30. Innerbenslängd 75cm och midjemått 33cm. Helt nya
Diesel jeans - Midjemått: 35cm rakt över, innerbenslängd: 86cm 💗