Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay Grover - Säljer dessa riktigt snygga Replay jeansen i modellen Grover som har en slim passform. De är i bra skick utan defekter. Jeansen är i storlek W31 L34. Bara att skriva över frågor och funderingar.
REPLAY GROVER - Ett par mörk blå jeans i storlek 34,34. Passar bra på mig som vanligtvis har ≈32 i midja då de har lite tightare fit. Jeansen är välanvända men har fortfarande mycket att ge. Bara att höra av er om ni har frågor. Nypris ungefär 1600kr, säljs för 499kr.
Replay grover - Säljer dom här riktigt feta replay anbass jeansen | Märke: Replay | Modell: Grover | Skick: 9/10 | Storlek: 31/32 | För frågor är det bara att skriva |
Replay Grover jeans - Dom är lite skrynkliga men de e bara för dom legat eftersom jag inte gillar hur dom sitter längre. Jag köpte dom på nk förra året för helpris på 1800kr
Replay Grover Jeans  - Säljer nu dessa Replay Grover Jeans, W29 o L32, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼
Replay jeans Grover - Snygga mörkblå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och knappgylf. Jeansen har en stilren look med diskreta sömmar och en läderpatch med logga på baksidan. Perfekta för en avslappnad stil.
Replay Grover mörkblå jeans  - Hej! Säljer ett par fina replay Grover jeans//sicket är helt okej som ni ser på bilderna (nån slitning här och där)//Jensen är i W29 L32//fråga gärna!🤗
Mörkblå Replay Grover jeans - Skick 9/10, inga defekter. |Storlek W28 L32| Modell Grover| Gåva ingår vid köp!
Replay Grover
Replay Grover - 0 Replay Grover - 1 Replay Grover - 2 Replay Grover - 3

Replay Grover

Storlek: W32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Marinblåa
Skick: Bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa snygga replay grover! | dom är i bra skick | skriv vid frågor och funderingar! | skickar inom 24h📦

VINO RESELL
VINO RESELL
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Blå snygga ”Baggy” jeans!!  - Snygga ljusblå jeans från Zara i storlek 34 med bootcut passform och slitna detaljer vid knä och fickor. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
Mjukisbyxor från Nelly  - Mjukusbyxor från Nelly i storlek S, använda en gång 💕
Vita lågmidjade bootcut kostymbyxor - Säljer ett par vita lågmidjade byxor med bootcut-snitt . Byxorna har en rak och lite utsvängd passform nedtill, vilket ger en snygg siluett. Materialet ser ut att vara mjukt och bekvämt, perfekt för en chill och trendig look.