Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay anbass hyperflex jeans - Säljer nu dessa snygga blåa Replay anbass hyperflex i storlek W33 L34. De är knappt använda och nästan i nyskick. Om man vill ha fler bilder är det bara att fråga!
Helt nya Replay Hyperflex anbass jeans - Köpte dessa på nätet och dem var förstora och det var krongligt att skicka tillbaka så säljer bara dem här istället. Det är ett par helt nya replay anbass hyperflex jeans i blå färg. Vid frågor så skriv jag svarar snabbt!
Replay Hyperflex Anbass jeans - Modell: Anbass | Skick: 9/10 | Storlek: W34 L32 | Öppen för prisförslag | Skriv vid fråga!
Replay Anbass Hyperflex Jeans  - Säljer nu dessa Replay Anbass Hyperflex jeans, W31, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼
Replay anbass hyperflex jeans - Skick - 9/10 | replay anbass hyperflex | storlek 33/32
Replay anbass hyperflex  - Blå jeans från Replay Hyperflex med klassisk femficksdesign och snygga kontrastsömmar. Jeansen har en normal passform och är tillverkade i stretchigt jeansmaterial för extra komfort. Märkespatch bak i midjan och Replay-logga vid fickan. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma jeans.W31 L32. Den ända defekten som finns är den där byxbenen möts. Bara att höra av sig vid minsta intresse!
Replay Anbass hyperflex - Säljer ett par klassiska blå jeansbyxor från Replay med snyggt slitna detaljer och raka ben. Jeansen har fem fickor, normal passform och är tillverkade i bomull med en skön jeanskänsla. Perfekta för en avslappnad stil. FLER BILDER BIFOGAS I DM
Replay Hyperflex Anbass Jeans - Snygga blå jeans från Replay. Det är i bra skick och inga defekter på dem.
Replay Hyperflex Anbass jeans
Replay Hyperflex Anbass jeans - 0 Replay Hyperflex Anbass jeans - 1 Replay Hyperflex Anbass jeans - 2 Replay Hyperflex Anbass jeans - 3

Replay Hyperflex Anbass jeans

Storlek: W33
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par blå Replay Hyperflex Anbass jeans i storlek 34 sitter mer som storlek 33. Använder inte alls därav säljer jag dem. Skriv gärna vid intresse eller frågor!

Teo lag.b
Teo lag.b
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel blå bootcut manchesterbyxor  - Snygga blå manchesterbyxor från Diesel med bootcut passform och låg midja. Byxorna har stora fickor med knappar både fram och bak, samt diskret Diesel-logga på baksidan. Materialet är mjukt och har en cool tvättad look med en gullig ros som knapp! Köp gärna nu! (Inte min bild)
True Religion blå bootcut jeans - Säljer ett par blå bootcut jeans från True Religion med slitna detaljer och grova revor framtill. Jeansen har låg midja, klassiska fickor med broderad logga och kontrastsömmar. Materialet är jeans med en skön bomullskänsla. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Mjukisbyxor - Säljer dessa supersköna och fina mjukisbyxor från nitted. Använd fåtal gånger.
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer dessa supersnygga lågmidjade, bootcut jeansen T.ank jean. Dom är i storlek M men skulle säga att dom är S/XS. Dom är för små för mig där av snodden. Säg bara till om du vill ha fler bilder eller mer info😊
Versace jeans strass rhinestone  - Säljer ett par RARE blå jeans från Versace med låg midja. Baktill finns Versace-loggan i strass/rhinestone som glittrar ⭐️ Inköpta på Plick och bilderna är lånade från förra ägaren, men det är bara att skriva för fler bilder!! Dom passar mig som är ca 165 cm lång. Midjemåttet är ca 85, men det går att dra åt i och med snörning på insidan (bild 3)
JÄTTELÅNGMIDJADE jeans Hm - sjukt lågmidjade mörkblå jeans från H&M med bootcut passform. Var egentligen ett par  gravid jenas men klippte av materialet.Jeansen har slitningar och Materialet är stretchigt.Perfekt för dig som gillar en avslappnad stil.
slitna jeans  - säljer dessa slitna jeans som jag sytt ut midjan på och har klippt en slits där nere💘dom är skit snygga💘 midjemått: 39cm