mathilda
mathilda
Rutig byxa från Kappahl
Rutig byxa från Kappahl - 0 Rutig byxa från Kappahl - 1

Rutig byxa från Kappahl

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Kappahl
Färg: Vita
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Beskrivning

Säljer ett par bekväma rutiga byxor från Kappahl i storlek XS. Byxorna har ett elastiskt midjeband med snörning och är perfekta för en avslappnad stil. De har en klassisk svart och vit färgkombination.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Miss Me svarta bootcut jeans med broderi - Såå snygga lågmidjade Svarta jeans från Miss Me med bootcut passform med ascoola fickor! Har inte använt så dom är i jättebra skick. Jag är 165 för referens och dom är perfekt i längden för mig. Köpte för 800 och säljer för 550🩷
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå jeans med bootcut och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, slitningar vid knäet och ljus tvätt. Perfekt passform för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - AS snygga jeans!! Från diesel. Köpta för 1500💞
Diesel blå bootcut jeans låg midja - Snygga blå jeans från Diesel med låg midja och bootcut. Midjemått: 34 cm rakt över, innerbenslängd: 79 cm.
Nelly chill pants  - Supermjuka och sköna vita mjukisbyxor med breda ben och snörning i midjan. Nya utan prislapp! Använda 1 gång i storlek S💗
Skinnbyxor från Nelly  - Snygga skinnbyxor från Nelly, storlek 36💗
Lågmidja unik Bootcut nitar y2k jeans - Så unika passar s/xs