Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Gizmo baggy byxor - Helt nya gizmo baggy byxor, 10/10 skick och inga deffekter. Pris går o diskuteras, för mått o sånt är det bara o hojta
baggy byxor - Säljer mina så coola o sköna byxor jag köpt på secondhand! Materialet är som en kombo av jeans och cargo, man kan också variera passformen beroende på hur man vill ha dom! Jag är 175 för referens.  Skriv för mer info (bilder/mått osv) 🫶🏼
Silver byxor  - Extremt balla silver högmidja byxor ✨
Bigboys byxor baggy - Säljer ett par svarta baggy jeans från Big Boy med slitna detaljer vid bensluten och coola nitar på bakfickorna. Jeansen har en lös passform, klassisk femficksdesign och en liten broderad patch framtill. Perfekta för en avslappnad streetstil.
Silver byxor  - Från Zara storlek M
Baggy byxor - Köpt secondhand på herravdelningen. 41 cm tvärs över midjan, 112 cm från midjan till benslut. Svårt att tyda exakta färgen men dom är beige/brun/oliv färgade. Inga defekter :)
Gizmo svarta baggy byxor - Snygga svarta jeansbyxor med en klassisk design. De har en baggy passform och är perfekta för en avslappnad stil. 10/10 skick, inga deffekter. För mått eller fler bilder är det bara att hojta.