Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Linnebyxor - Svarta linnebyxor från hm, knappt använda. Säljer pga för små för mig
Linnebyxor  - Hej! Säljer linnebyxor från HM i storlek XXS. De är slutsålda och populära. Inte använda. Kontakta för fler bilder. Dem är insydda och passar mig som är 155 cm perfekt.
Linnebyxor  - Säljer dessa supersköna linnebyxor som inte används!
Linnebyxor - Jag säljer dem för att jag jag tycker att dem är för korta på mig, men de passar bättre ifall man har byxorna lågmidjade. Jag är ungefär 160 cm lång.💗
Linnebyxor - Svarta linnebyxor från HM i storlek 34, använda endast en gång. 100kr
Linnebyxor  - Gamla linnebyxor från hm som aldrig använts. Hör av er för bättre bilder! Nyskick.
Linnebyxor - Säljer dessa två par linnebyxor i mycket fint skick🥰 De vita är i strl XS och de svarta är i strl S. Säljer de svarta för 150kr och de vita för 200kr. Båda två för 300kr+frakt❤️
Linnebyxor
Linnebyxor  - 89 Linnebyxor  - 90

Linnebyxor

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Svarta

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa fina byxor i linneblandning då de inte kommer till användning! Endast använda ett fåtal gånger😊 Jag är 163 cm och byxorna är i strl XS

Sagalinejung
Sagalinejung
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Levi's Bootcut ljusblå jeans - Midjan rakt över: 38 cm Innerbenslängd: 77 cm 💓 Dragkjedjan är sönder men går säkert att laga för den som vill!
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
True Religon bootcut jeans - Ett par snygga grå-svartajeans med detaljer på fickorna och en bootcut modell. Omkretsen vid midjan: 68cm. Innerbenets längd: 84cm.
Low waist bootcut jeans vinröda  - Säljer ett par jätte snygga low waist och bootcut vinröda jeans från hm. Använda 2 gånger. Går knappt att få tag på. Storlek 34
VINTAGE LÅGMIDJADE LEVIS  - Säljer ett par super fina jeans som tyvärr var för små efter jag köpt här på Plick! Väldigt lågmidjade med massa slitningar. De har ett litet hår i skrevet men går lätt att sy igen skriv för fler bilder 💕🌟bilderna är lånade från förra ägaren!