Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Timezone jeans - Nytt skick jeans ifrån TIMEZONE. Säljer endast då de är för små i höfterna på mig. Min innerbenslängd är 78 men på jeansen är de 83/84 men passade ändå. Måtten ser man på bilderna❤️ Nypris 1025 Kr!
Timezone jeans  - Ett par balla low-waisted Timezone jeans!! Köptes för typ 1 månad sedan på sellpy men säljes pga av att jag inte riktigt passar i dem❤️❤️
Blå jeans från Timezone - Säljer ett par snygga blå jeans från Timezone. De har broderade detaljer på bakfickorna. Jag säljer de för att när jag beställde jeansen så var de lite för långa på mig eftersom att jag är 155 cm lång. De är helt nya och har aldrig använt de. Hör av för frågor💗
Timezone blå jeans med detaljer - Snygga byxor från timezone med detaljer på sidan och fickor!!
Blå jeans från Timezone 29/32 - Skit snygga jeans från timezone, storlek 29/32. De har en skit snygg tvättning på både fram och baksida
Time zone jeans  - Mörkblåa jeans  Midja: 86 cm  Inneberbenslängd: 86
jeans - mid rise jeans i nyskick som tyvärr inte används, byxorna går att ha oversized som low rise! pris kan diskuteras!💕
Timezone jeans
Timezone jeans - 89 Timezone jeans - 90 Timezone jeans - 91

Timezone jeans

Storlek: 28/32
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lågmidjade timezone jeans Säljer pgr av för stora för mig ⚠️sista bilden är tagen av före detta ägaren⚠️

Wilma Bergman💐🧘🏽‍♀️😽
Wilma Bergman💐🧘🏽‍♀️😽
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Levi's Bootcut ljusblå jeans - Midjan rakt över: 38 cm Innerbenslängd: 77 cm 💓 Dragkjedjan är sönder men går säkert att laga för den som vill!
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
True Religon bootcut jeans - Ett par snygga grå-svartajeans med detaljer på fickorna och en bootcut modell. Omkretsen vid midjan: 68cm. Innerbenets längd: 84cm.
Low waist bootcut jeans vinröda  - Säljer ett par jätte snygga low waist och bootcut vinröda jeans från hm. Använda 2 gånger. Går knappt att få tag på. Storlek 34
VINTAGE LÅGMIDJADE LEVIS  - Säljer ett par super fina jeans som tyvärr var för små efter jag köpt här på Plick! Väldigt lågmidjade med massa slitningar. De har ett litet hår i skrevet men går lätt att sy igen skriv för fler bilder 💕🌟bilderna är lånade från förra ägaren!