Sofianilsson

Mjukisbyxor från gina tricot i storlek XS

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Gina Tricot

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Otroligt mjuka mysbyxor från gina tricot i storlek XS. Dom är lite utsvängda längst ner. Säljer dessa för att dom är för korta för mig och jag är 164 cm lång. Det ska finnas ett snöre till men har tyvärr tappat bort det :( Köptes för 129kr

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 40cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 💗
Lågmidjade jeans  - Jätte snygga lågmidjade omsydda jeans ifrån Bershka! Sitter jätte snyggt, skulle säga storlek storlek S/EU 36/W27. Midjemått: ca 37cm. Innerbenslängd: ca 76cm.💕 skriv om ni vill ha fler bilder med jeansen på eller på det omsydda! Jag kan ofta posta samma dag som varan är köpt!
Vita Crocker Cobra Zip jeans med slits - Säljer ett par vita jeans från Crocker, modell 321 Cobra Zip. De har låg midja, bootcut och slitningar framtill. Dragkedjor på bakfickorna och coola blå detaljer längst ner på benen. Materialet är 98% bomull och 2% elastan för skön stretch. Jag har storlek 38 i byxor o dessa passar, det är bara lite små men kan fortfarande andvända dom.
Svarta Replay jeans skinny fit hyperflex  - Säljer ett par svarta Replay jeans, de är W28 men passar även 29. De är i bra skick och alltså typ oanvända. Längd är 28 också.
Rock & Republic jeans Victoria Beckham - Snygga blå jeans från Rock & Republic i samarbete med Victoria Beckham. Modellen har raka ben och coola broderade kronmotiv på bakfickorna. Klassisk femficksdesign, silverfärgade detaljer och slitningar för en trendig look.
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par HELT NYA jeans från Weekday då jag beställde hem två par i olika storlekar!  Dem är bruna med ränder som liknar manchester-tyg. De sitter jättefint och har som sagt en unik färg som syns bäst på de två första då det är olika ljus💕  Storlek 38 Midjemått (rakt över) 39cm Innerbenslängd  80cm