Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Wynja Magnusdotter
Jeans från Monki - Jeans från Monki med prislapp kvar! Storlek W28. Skulle säga att de passar en lite större S om jag skulle gissa.
W28
Jeans från Monki
225 SEK
Nathalie
Monki jeans  - Monki jeans i storlek 36
S
Monki jeans
119 SEK
Mette
Monki jeans - Yoko jeans från monki i ”tall” och storlek 27 i midjan. Säljer pga att de blivit för små för mig! De är midwaist och har raka/vida ben. Litet hål högst upp men det går att laga! Kan gå ner i pris för vill bli av med dessa då de tar mycket plats❣️
W27
Monki jeans
100 SEK
Cella
Jeans monki  - Säljer dessa jätte fina svarta jeans från Monki, st 24. Skriv för frågor ❣️🌸
24
Jeans monki
199 SEK
helena
monki jeans  - svarta jeans i strl 24 från monki säljs för 250kr+frakt
24
monki jeans
250 SEK
MATHILDA
Monki Jeans - Svarta jeans från Monki
34
Monki Jeans
100 SEK
thea 💋
Monki jeans - Skitsnygga monki jeans, säljer för att jag aldrig använder dem! De är grå/urtvättat svarta.
Monki 29
Monki jeans
300 SEK
Emelie
Monki jeans - Jättefina midwaist svart-gråa jeans från monki! Köpte av en tjej på plick men var tyvärr för småa så säljer dom nu. Jättefint skick, köpare står för frakten💓
27
Monki jeans
200 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play