
Svarta bootcut-byxor Gina Tricot
220 SEK
Svarta bootcut-byxor från Gina Tricot i storlek S. Byxorna har ganska låg midja, booutcut form och snygga bakfickor med lock och knapp. Perfekta för dig som gillar en stilren look med lite edge. Materialet känns mjukt och följsamt. Skriv privat för fler frågor osv, de är slutsålda på hemsidan och de är i väldigt bra skick då jag tyvärr inte har kunnat använda de mycket pga att de är för stora för mig💗
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.