Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Svarta bootcut mjukisbyxor - Snygga svarta bootcut byxor. Perfekta för dig som gillar en stilren look och vill ha bekväma byxor med lite stretch. Passar till både sneakers och boots.
Svarta bootcut mjukisbyxor - Snygga svarta mjukisbyxor med bootcut passform och låg midja. Byxorna har en skön stretchig känsla och sitter riktigt bra över höfterna. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men trendig look.
Svarta bootcut mjukisbyxor  - Svarta mjukisbyxor ifrån Ginatricot. Storlek XS men passar upp till M då de är väldigt strechiga. I gamla modellen så säljs inte längre vad jag vet. Skriv vid eventuella frågor. Kan även skicka fler bilder :)
Bootcut mjukisbyxor - Fina mjukisbyxor från Gina tricot!❤️Byxorna är bootcut med hög midja! Mycket stretch i storlek XS😊Matchande tröja finns i min profil om den inte är såld!❤️Kontakta mig vid frågor🥰Pris går att diskuteras☺️Tvättas innan postning☺️
Svarta bootcut mjukisbyxor Gina Tricot - Svarta mjukisbyxor från Gina Tricot med bootcut-ben och låg midja. Byxorna är i mjukt och stretchigt material, perfekta för en chill och avslappnad look. Passformen är tajt men stretchig och de har en bred linning upptill.
Svarta mjukisbyxor - Ett par svarta mjukisbyxor med dragsko i midjan. Byxorna har en rak passform och är tillverkade i ett mjukt material. Perfekt att ha som mys byxor hemma i höst 💕
Svarta mjukisbyxor  - De ikooooniska Gina mjukisbyxorna i det skönaste materialet någonsin! Väl använda men inga större skador.