Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Svarta byxor Gabba - Svarta byxor från Gabba. Byxorna har elastisk midja med hällor, knapp och dragkedja framtill samt raka ben.
Svarta byxor från Gabba - Snygga svarta byxor från Gabba i en stilren design. Byxorna har en elastisk midja och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för en avslappnad men stilfull look.
Gabba byxor  - Säljer sambons Gabba byxor, de är i nyskick pga de är för små. Beige är strl.S och de andra två är M. Den i mitten är svart och till höger är mörkblå(nästan svart) med små prickar som mönster, syns på sista bilden. 600kr/st eller alla för 1500kr
Svarta byxor från Gabba - Snygga svarta byxor från Gabba med pressveck och hällor för bälte. Byxorna har en klassisk rak passform och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för en stilren look.
Svarta byxor från Gabba - Snygga svarta byxor från Gabba med diskret rutmönster. Byxorna har en dragkedja vid bensluten och en knapp i midjan. Perfekta för en stilren look.
Svarta Gabba byxor  - Ett par perfekta byxor som jag köpte för något år sen men aldrig använt för det inte var min stil, annars sitter de perfekt och är sköna som tusan, många fickor så man kan bära på mycket. Det är också väldigt bra kvalitet på de här byxorna.
Svarta tapered byxor från Gabba - Snygga svarta byxor från Gabba med tapered passform och klassisk dragkedja fram. Byxorna har bälteshällor och en stilren look som funkar till många olika outfits. Materialet är mjukt och följsamt, perfekt för dig som gillar en modern siluett.