Emmali Peterson
Emmali Peterson
Svarta byxor med rosa detaljer från C.U.M clubwear
Svarta byxor med rosa detaljer från C.U.M clubwear - 0 Svarta byxor med rosa detaljer från C.U.M clubwear - 1

Svarta byxor med rosa detaljer från C.U.M clubwear

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Beskrivning

Köpte dessa uppe i Stockholm för några år sedan i C.U.M clubwear. Det är ett par byxor som är sydda av ägaren enligt arbetaren som jobba den dagen. Hitta de i en låda där. Dom är fantastiskt snygga och sköna men lite för små på mig som är M. Så tror de skulle sitta bättre på en S.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - AS snygga jeans!! Från diesel. Köpta för 1500💞
ljusblå lågmidjade jeans från American eagle -  Köpte de här på Vinted men säljer för att de är för stora. Tredje bilden visar vad förra ägaren skrev och jag har aldrig använt dem sen jag fick hem dem. Se till att läsa den och innerbensmått är 77 cm. 💕💕💕
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå jeans med bootcut och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, slitningar vid knäet och ljus tvätt. Perfekt passform för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💗
lågmidjade miss me jeans - Säljer ett par lågmidjade ljusblå jeans med snyggt sliten tvätt och broderad detalj på bakfickan. Jeansen har raka ben med lätt bootcut och coola metallknappar vid fickorna. .dom e slitna längs ner tyvärr.
Ljusblåa lågmidjade jeans - Ett par jättefina ljusblåa, lågmidjade, bootcut jeans. Köpta tidigare på vinted, men jag har inte använt dom alls👌jättebra skick, midjemått: 34cm rakt över innerbenslängd: 78cm💘  lita inte på märket nedanför!!!!!!!!!
Svarta bootcut kostymbyxor - Snygga svarta kostymbyxor med bootcut-snitt och låg midja. Byxorna har klassiska fickor fram och bak, samt hällor för bälte. Passar perfekt till sneakers och ger en clean och stilren look.