Filippa
Filippa
Svarta jeans
Svarta jeans - 0

Svarta jeans

Storlek: 36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Gina Tricot
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

350 SEK

Beskrivning

Svarta jeans från Gina i storlek 36/S Säljer så dom inte kommer till användning! Kan skicka egna bilder vid intresse. Fint i skick bara att jag har klippt av lappen bak med storlek☺️ Nypris 499.95kr Mitt pris: 350kr men pris kan diskuteras vid intresse!

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Miss Me svarta bootcut jeans med broderi - Såå snygga lågmidjade Svarta jeans från Miss Me med bootcut passform med ascoola fickor! Har inte använt så dom är i jättebra skick. Jag är 165 för referens och dom är perfekt i längden för mig. Köpte för 800 och säljer för 550🩷
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå jeans med bootcut och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, slitningar vid knäet och ljus tvätt. Perfekt passform för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Diesel blå bootcut jeans låg midja - Snygga blå jeans från Diesel med låg midja och bootcut. Midjemått: 34 cm rakt över, innerbenslängd: 79 cm.
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - AS snygga jeans!! Från diesel. Köpta för 1500💞
Nelly chill pants  - Supermjuka och sköna vita mjukisbyxor med breda ben och snörning i midjan. Nya utan prislapp! Använda 1 gång i storlek S💗
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💗
Skinnbyxor från Nelly  - Snygga skinnbyxor från Nelly, storlek 36💗