Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta low waist bootcut jeans från Kappahl - Perfekta jeans med snygga fickor!!💓 HELT oanvända!
Low waist bootcut jeans svarta - Supersnygga bootcut jeans som är väldigt Lågmidjade💕 är i första hand från Grunt 💕har ett litet hål i en söm som kan sys igen på några sekunder. Är 164 cm som preferens
Svarta bootcut jeans - Svarta jeans med bootcut passform och klassisk femficksdesign. Byxorna har knapp och dragkedja framtill samt raka ben som blir vidare nedtill. Perfekta för en stilren look.
Svarta bootcut jeans - Snygga svarta jeans med bootcut-modell och klassisk femficksdesign. Byxorna har en figurnära passform upptill och lätt utsvängda ben. Perfekta för dig som gillar en tidlös och stilren look.
Svarta bootcut jeans - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-modell och klassisk femficksdesign. Jeansen har normal passform och är tillverkade i ett stretchigt jeanstyg som sitter snyggt över höfterna och låren. Perfekta för dig som gillar en tidlös look med lite utsvängda ben.
Svarta bootcut-jeans (Low-Waist) - Använda med i väldigt bra skick, EUR 152 (11-12y)
Low waist svarta bootcut jeans 💗 - Säljer ett par svarta bootcut jeans med låg midja och snygga detaljer på bakfickorna. Originellt köpta från madlady. Säljer då dem inte kommer till användning, men är sparsamt använda. Liten slitning längst ner på benet men inget som läggs märke till. Storleken är 32 i längd short. 💗
Svarta low waist bootcut jeans - Snygga jeans från Gina Tricot i storlek 32💓
Nicole eklund

Svarta low-bootcut jeans

Storlek: 152
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Kappahl
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa fina jeans med justerbar midja då de är för korta för mig, är 168 cm❣️❣️Ordinarie pris, 400 kr, använda 3-5 gånger

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Vita låga jeans  - Super snygga vita lågmidjade bootcut jeans, midjemått 36 Innerbenslängd 88💝
Levis - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💕
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Blå bootcut jeans med slitningar - Snygga blå jeans med bootcut-modell och slitna detaljer vid knäna. Låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en cool tvätt och är perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.