Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
svarta low waist jeans - säljer mina svarta lågmidjade jeans ifrån junkyard💞 de är i jättefint skick och har inga defekter, de är inte använda så mycket! perfekt längd för mig som är ca 173 cm lång💞
Svarta jeans low waist - Säljer ett par svarta bootcut jeans med låg midja med cooltvätt. Säljer då de inte passar mig men annars i väldigt bra skick! 💋om du undrar över något så fråga bara.
Low waist svarta jeans  - Säljer ett par svarta byxor med tight passform och låg midja,  De har en klassisk look och sitter snyggt längs benen. Perfekta om du gillar en slim och stilren siluett. Materialet är mjukt och stretchigt för extra komfort.
Svarta low waist jeans - Weekday jeans - arrow low straight jeans. Storlek W26 L34. Sparsamt använda. Har tyvärr inga bilder med dessa på då de blivit för små för mig🤍Hör av dig vid frågor!🤍
Low waist jeans - Snygga svarta byxor
Svarta low waist jeans från Cheap Monday - Svarta jeans från Cheap Monday med vit kontrastsöm och klassisk femficksdesign. Byxorna har normal passform och ör lågmidjade. I strl 30/32 skulle säga ca xs
Low waist svarta jeans  - Använda några gånger inget som syns.  Storlek S  Passar till ca 165-170
Svarta low waist jeans - Säljer ett par svarta low waist jeans från lager 157. har sytt om dom själv så dom är low waist (sytt med en symaskin så byxorna håller bra). Dom är storlek S och är helt perfekta för en casual look. Säljer då jag inte använder dom längre❣️
Svarta low waist jeans
Svarta low waist jeans - 0 Svarta low waist jeans - 1 Svarta low waist jeans - 2 Svarta low waist jeans - 3

Svarta low waist jeans

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt låg jeans byxa köpta för 400kr säljer för 199kr🎀🫶🏼 HELT NY ALLDRIG ANVÄND!

M🫶🏼
M🫶🏼
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga.
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Blå bootcut jeans  - Snygga ljusblå bootcut jeans! Några små defekter men ingen som påverkar funktionen, se bilder innan köp! Midjemått ca 42 cm och Innebenslängd ca 80 cm