Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta mjukisbyxor från Les Deux - Svarta mjukisbyxor från Les Deux med dragsko i midjan och diskret logga på låret. Byxorna har en rak passform och är tillverkade i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för en chill och stilren look.
Svarta mjukisbyxor från Les Deux - Svarta mjukisbyxor från Les Deux med stilren design och diskret logga på benet. Byxorna har snörning i midjan och raka ben, tillverkade i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för chill dagar eller när du vill ha en clean look.
Svarta mjukisbyxor från Les Deux - Snygga svarta mjukisbyxor från Les Deux med vita sidopaneler och logotyp längs benen. Byxorna har en bekväm passform med snörning i midjan.
Svarta mjukisbyxor från Les Deux - Svarta mjukisbyxor från Les Deux med snörning i midjan och raka ben. Byxorna har en stilren design med broderad logga på ena sidan och diskreta pressveck framtill. Perfekta för en chill och snygg look.
Svarta mjukisbyxor från Les Deux - Svarta mjukisbyxor från Les Deux med smal passform och diskret logga på låret. Byxorna har elastisk midja och är tillverkade i ett mjukt och bekvämt material som passar perfekt för en avslappnad stil.
Svarta byxor från Les Deux - Snygga svarta kostymbyxor från Les Deux med klassisk rak passform. Byxorna har bälteshällor, sidofickor och bakfickor. Perfekta för en clean look.
Les Deux byxor - Les Deux byxor i bra material som knappt är använda. Supersnygga.
Svarta kostymbyxor från Les Deux - Snygga svarta kostymbyxor från Les Deux med klassisk passform och raka ben. Byxorna har fickor fram och bak samt stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för en clean och stilren look.
Miro Palmqvist
Miro Palmqvist
Svarta mjukisbyxor från Les Deux
Svarta mjukisbyxor från Les Deux - 0 Svarta mjukisbyxor från Les Deux - 1

Svarta mjukisbyxor från Les Deux

Storlek: medium
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Les Deux
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta mjukisbyxor från Les Deux med broderad logga på benet. Byxorna har snörning i midjan och raka ben, tillverkade i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för chill eller häng med kompisar. Snygg och enkel design med diskreta detaljer.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lowwaist bootcut mjukisbyxor - Supersnygga och sköna lågmidjade mjukisbyxor💓Pris kan diskuteras!
Ihåliga jeans med låg midja  - Suuuper snygga lågmidjade jeans med hål från Abercrombie & fitch i storlek 4S , super bra skick ☺️
Bootcut ljusblå jeans med slitningar - Snygga bootcut jeans i ljusblå tvätt med slitningar framtill från weekday. Modellen har låg midja, klassiska fem fickor och bälteshällor. Jeansen är tillverkade i mjukt denim och har en lätt utsvängd passform nedtill för en cool retro vibe.
true religion jeans - True religion jeans modell Joey som inte används, har sytt upp dem ca 1 cm, bra längd för någon mellan 160-165. nypris 1100🤩
Ljusa lågmidjade bootcut jeans XS - Säljer ett par supersnygga jeans i storlek XS. Nya utan prislapp. (Lånade bilder) då dom inte passade❤️
Blå bootcut jeans från Guess - Säljer ett par mörkblå bootcut jeans från Guess med låg midja. Jeansen har snygga broderade detaljer på bakfickorna, guldfärgade knappar och ett brunt lädermärke med logga. Säljs för storleken inte passar.
Blå bootcut jeans från Hollister - Säljer ett par blå jeans från Hollister med bootcut passform och slitna detaljer. Jeansen har låg midja, klassisk femficksdesign och är tillverkade i jeansmaterial med snygga slitningar och hål på benen för en cool look. Midjemått = 41,5 och innerbenslängden = 81