Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tiger Of Sweden Jeans - Blåa jeans från Tiger of sweden i storlek 29:34, dock är den upptagen så den är i storlek 29:32 men det går att ändra. Ihopsydd i skrevet (bild 4). Jeansen är väldigt snygga men det finns tecken på användning. Modellen är iggy.
Tiger of Sweden jeans - Säljer ett par riktigt sköna ToS jeans! Jeansen är sparsamt använda, skulle säga ungefär 8-9/10 condition. Jeansen har en bra marinblå färg som passar till mycket. Storlek 29/32, slim passform. Tveka inte om du har frågor!💯🤝
Tiger Of Sweden Jeans - Säljer ett par Tiger Of Sweden jeans. Blåa, väldigt sköna och fräscha i mycket bra skick. Skriv vid funderingar och frågor och priset är inte hugget i sten. Storlek 29W 30L
Tiger of Sweden jeans - Blåa tiger of Sweden jeans i storlek w29!| nypris är runt 1200kr men mitt pris 499| skicket är bra!| skriv vid minsta fråga
Tiger Of Sweden jeans - Skick 9,5/10 nypris 1300kr   Hör av er vid frågor!
Tiger of sweden jeans - Tjenare! Jag säljer ett bar tiger of sweden jeans.  Jeansen är i bra skick skulle säga ungefär 8/10! Är lite osäker på storleken men skulle tippa på att dem är W28 L32!Tveka inte på att höra av dig om det är något du undrar!
Tiger of Sweden jeans - Tvär feta tiger of Sweden jeans. Inga flaws eller skador. Skick 9/10. Dem sitter slim. PRIS KAN DISKUTERAS!
Tiger of Sweden jeans  - Säljer dessa tvär snygga jeans som passar till fan allt riktigt skön passform i den populära modellen pilesterio och storlek 30/32 först till kvarn
lkcloset

Tiger of Sweden jeans

Storlek: W29
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Marinblåa
Skick: Bra skick

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja säljer nu ett par Tiger of Sweden i modellen Pistolero för endast 459kr! Storlek W29 L30. Pris är ej hugget i sten, hör av er i dm vid funderingar 🙌Obs världens minsta hål vid bakfickan men det är lagat.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
gina 14+ jeans - helt slutsålda i S i alla butiker i hela sverige och online, de är i tall och är svarta low rise  med hål och istället flr knappar är det som en knyt grej💗 helt nya med prislapp💞
Blå bootcut jeans från Amethyst - Snygga ljusblå bootcut jeans från Amethyst med slitningar framtill och dekorerade bakfickor med paljetter och broderier. Klassisk femficksmodell, låg midja och coola detaljer som ger en trendig look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå unik stil.
Blå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par blå  jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och snygga kontrastsömmar. Jeansen har gul broderad våg på bakfickorna och är tillverkade i slitstarkt denim. Passar dig som gillar en smal siluett och cool tvätt.
Jeans true religon  - Aldrig använda❣️skriv om ni har några frågor❣️