Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bootcut jeans - Aldrig använt då det är tyvär för stora för mig💕
Bootcut jeans - Stl 32, bra skick(ser typ nya ut), köpta för 900kr utomlands, kom gärna med prisförslag
 bootcut jeans  - Jag säljer mina jeans som jag har köpt från loppis! Hon jag köpte dom av sa att dom är köpta i usa.   Jag säljer dom pga att dom är för små i midjan😔  Dom är perfekta i längden för mig som är 168 ungefär   Jag köpte dom för 700.  Aldrig använda.  Midjemått:35 Innebensläng:79 Ytterbenslängd:101  Dragkedjan är sönder men den ska fixas så om ni köper så kommer dom att va lagade😊 skriv om ni har frågor eller funderingar!! Skicka gärna prisförslag så kommer vi överens om ett bra pris!
Ljusblå bootcut jeans - Superfina lågmidjade jeans från Levi’s! Midjemått tvärsöver: 37cm Innerbenslängd: 75cm Jag är 161cm för referens!💓
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer mina as snygga lågmidjade levis byxor. De är bootcut och de passar till allt! De har inga defekter förutom ett litet hål vid ena fickan som man ser på sista bilden. Köpte de för 900kr och säljer för 290! Skriv gärna vid frågor ❤️❤️
Bootcut jeans - Säljer ett par såå snygga lågmidjade bootcut jeans från Levi’s!!
Bootcut jeans !! - Ett par jätte fina bootcut jeans ifrån Levi’s  Sparsamt använda, dem är uppsprättade längst ner. Perfekt längd för mig som är 168  Säljer då den inte kommer till användning  Bara att fråga om du har några frågor eller vill ha fler bilder 🫶🏻
Sonya
Sonya
Bootcut jeans
Bootcut jeans - 89 Bootcut jeans - 90 Bootcut jeans - 91

Bootcut jeans

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa bootcut levi’s jeans som är lowwaist och jag har bara använt dem 2 gånger efter jag köpt dem på secondhand! Dem är spretade där nere och om ni har frågor mm kontakta!OBS! Dem är i storlek M men passar mig som har runt s och ibland xs 👍

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - AS snygga jeans!! Från diesel. Köpta för 1500💞
ljusblå lågmidjade jeans från American eagle -  Köpte de här på Vinted men säljer för att de är för stora. Tredje bilden visar vad förra ägaren skrev och jag har aldrig använt dem sen jag fick hem dem. Se till att läsa den och innerbensmått är 77 cm. 💕💕💕
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå jeans med bootcut och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, slitningar vid knäet och ljus tvätt. Perfekt passform för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💗
lågmidjade miss me jeans - Säljer ett par lågmidjade ljusblå jeans med snyggt sliten tvätt och broderad detalj på bakfickan. Jeansen har raka ben med lätt bootcut och coola metallknappar vid fickorna. .dom e slitna längs ner tyvärr.
Ljusblåa lågmidjade jeans - Ett par jättefina ljusblåa, lågmidjade, bootcut jeans. Köpta tidigare på vinted, men jag har inte använt dom alls👌jättebra skick, midjemått: 34cm rakt över innerbenslängd: 78cm💘  lita inte på märket nedanför!!!!!!!!!
Svarta bootcut kostymbyxor - Snygga svarta kostymbyxor med bootcut-snitt och låg midja. Byxorna har klassiska fickor fram och bak, samt hällor för bälte. Passar perfekt till sneakers och ger en clean och stilren look.