Ella
Ella
Ljusblåa jeans
Ljusblåa jeans - 89 Ljusblåa jeans - 90 Ljusblåa jeans - 91

Ljusblåa jeans

Storlek: Xxs
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Lager 157
Färg: Blå

90 SEK

Beskrivning

Högmidjage ljusblåa jeans från lager 157. Inga problem med dem förutom änden av byxorna (kan se mer på sista bilden) då jag var ca 159 när jag hade dem och då släppa dem i marken. Köparen står för frakt !!

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Victoria Beckham jeans - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!
Vintage Only jeans  - Så snygga vintage jeans från only. Lågmidjade med lätt bootcut.  Midjemått rakt över ~ 35.5cm Innerbenslängd ~ 81cm Gren ~ 16cm  Benöppning ~ 19.5 cm. Storlek i jeansen 34/34
Ljusblå jeans med detaljer - Snygga ljusblå jeans med en tight passform och dekorativa detaljer på bakfickorna. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en låg midja. Perfekta för en avslappnad stil.